tv3.lv

”Liela daļa no 140 miljoniem ir kā aitu ganāmpulks.” Aktieris Aleksejs Paņins asi izsakās par krieviem

Populārais Krievijas aktieris Aleksejs Paņins jau no pirmajām kara dienām neslēpj savu nostāju, paziņojot, ka ir pret karu. Viņš uzskata, ka agresora valsts iedzīvotāji nespēs izdzīvot bez Putina. Aleksejs ir drošs, ka Francijā, Spānijā un citās Eiropas valstīs, viss darbotos arī bez prezidenta, bet Krievijā nē, jo tur vairākus ir stulbas aitas.

18. maijā 12:06

Savu viedokli Paņins izteica raidījumā “Кому что в Испании”, uzsverot, ka viņa dzimtene, tas nav Putins. Aktieris ir drošs, ka visā Eiropā, izņemot Krieviju, dzīve ies pēc ieplānotā scenārija.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Aleksandrs jau labu laiku nedzīvo Krievijā, bet ir izvēlējies Spāniju, Portugāli par savām mājām. Aktieris ir daudz ceļojis pa Eiropu un droši var teikt, ka citas Eiropas valstis lieliski darbotos bez prezidenta, toties Krievijā vairums uzskata, ka valsts bez Putina nespēs pastāvēt, ka apstāsies metro, trolejbusi un visa dzīve.

”Krievija nekad nav mainījusies, vienmēr ir bijis aitu bars un barvedis. Diemžēl liela daļa no 140 miljoniem ir kā aitu bars. Tie, kuri domā ir maz un viņi ”noslīgst” šajos 140 miljonos,” tā Paņins.

Paņins publiski arī aizstāvējis Maksimu Galkinu, sakot, ka neviens nav pieķēris viņu nepiedienīgās situācijās ar vīriešiem, bet visas runas ir bez jebkādiem pierādījumiem. Tāpat aktieris nesaprot, kā normālā, civilizētā sabiedrībā var dalīt cilvēkus dzimumos vai seksuālajās orientācijās. Eltons Džons arī gejs, bet Krievijā visi klausās un dzied viņa dziesmas,  sašutumu neslēpj ekrānu zvaigzne.

Pēc izteikumiem par karu un Galkina aizstāvēšanas skandalozais aktieris zaudējis iespējas filmēties Krievijā, par ko nebēdā, jo tas ļaus tikai iepazīt Eiropas tirgu – Paņins nešaubās par savu aktiera talantu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm