tv3.lv

Miljonāra Ališera Usmanova sieva Irina cer, ka šķiršanās būs klusa un par visu izdosies vienoties

Krievijā dzīvojošais miljonārs Ališers Usmanovs un leģendārā mākslas vingrošanas trenere Irina Vinere-Usmanova pieņēmuši lēmumu oficiāli šķirt laulību. Pāris izlēmuši iet katrs savu ceļu pēc 30 gadiem laulībā.

20. maijā 14:40

Maija sākumā 68 gadus vecais Ališers iesniedzis tiesā prasību šķirt laulību ar 73 gadus veco Irinu. Tiesa izskatīs tikai pāra lēmumu šķirties, bet netiks dalīta manta, jo tas ir citas instances pilnvarās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pēc pirmās tiesas sēdes vienam no Krievijas turīgākajiem pāriem ir laiks divas nedēļas padomāt un tad – paziņot tiesā gala lēmumu.

”Pagaidām ir notikusi tikai pirmā tiesas sēde, tālāk būs redzams. Ja viss būs klusi un mierīgi, ja par visu vienosimies, tad bez komentāriem,” pēc tiesas noteica Irina.

Irina un Ališers romantiskās attiecībās ir gandrīz pusgadsimtu, no kuriem 30 gadi aizvadīti laulībā.

Pirmo reizi Usmanovs un Vinere tikās jaunībā Taškentas sporta pilī: viņš apmeklēja paukošanās treniņus, bet viņa nodarbojās ar mākslas vingrošanu. Jaunais Ališers pamanīja stalto, skaisto meiteni, taču neuzdrošinājās iepazīties. Pēc gadiem viņi nejauši satikās uz ielas Maskavā – Irina atcerējās jaunekli.

Uzplauka jūtas, sākās nopietnas attiecības un drīz vien sekoja šķiršanās. Ališers 1980.gadā tika apsūdzēts krāpšanā, šādas apsūdzības saņēma daudzi Uzbekistānas ”zelta jaunatnes” pārstāvji. Vīrietis saņēma astoņus gadus cietumā.

No cietuma uzņēmējs mīļotajai sūtīja vēstules, kā arī zīda šalli, kuru Irina joprojām glabā. Pēc vietējām paražām zīda šalle nozīmē laulības piedāvājumu. Usmanovu par labu uzvedību atbrīvoja pirms laika, bet 2000.gadā viņš panāca pilnīgu attaisnošanu, tiesai atzīstot pret viņa izvirzīto lietu par safabricētu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pāris apprecējās 1992. gadā. Gadu laikā pie kopīgiem bērniem viņi tā arī netika. Ališers audzināja Irinas dēlu Antonu, kurš dzima viņas pirmajā laulībā, kā savu dēlu, apmaksāja viņa studijas ārzemēs un palīdzēja uzņēmējdarbības uzsākšanā.

Usmanovs ierindojas septītajā vietā Krievijas bagātāko cilvēku reitingā ar 11.5 miljardiem dolāru. Toties Irina ir leģendāra trenere, kura izaudzinājusi vairāk nekā vienu olimpisko čempionu paaudzi – Alīnu Kabajevu, Margaritu Mamunu, Jevgeņiju Kanajevu.

View this post on Instagram

A post shared by xabar.uz (@xabar.uz)

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm