tv3.lv

Mūzikas kritiķis Gasparjans: Maz ticams, ka šādā situācijā būtu jāgaida Pugačovas‑Galkina pāra atgriešanās

Alla Pugačova un Maksims Galkins uz Izraēlu devās agrā pavasarī. Sākumā visi domāja, ka zvaigznes atgriezīsies, bet tagad arvien biežāk izskan vārdi, ka viņi nesteidzas atgriezties dzimtenē.

17. maijā 13:02

Par šo jautājumu portālā starhit.ru nolēma izteikties arī pazīstamais Krievijas mūzikas kritiķis Artūrs Gasparjans: “Maz ticams, ka, kamēr situācija ir tādā stāvoklī, kādā tā ir, mēs varam sagaidīt Pugačovas-Galkina pāra atgriešanos Krievijā. Es domāju, ka nav tā, ka viņus nelaidīs valstī, viņi var ielidot, bet šie psiholoģiskie un informatīvie apstākļi, kas viņiem apkārt tiek radīti, diez vai viņos rada vēlmi nokļūt šajā saduļķotajā, biezajā un purvainajā vircā.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

A. Gasparjans ar Primadonnu un viņas vīru draudzējas jau vairākus gadus. Viņš apzinās zvaigžņu problēmas un rūpes, tāpēc zina, kas notiek viņu ģimenē.

Problēma ir tā, ka M. Galkins pārāk skarbi izteicās par īpašo operāciju Ukrainā, kā arī par darbu dzimtene. Brīdī, kad viņš atklāti parādīja savu pilsonisko nostāju, viņam nekavējoties tika pārtraukti reklāmas līgumi un televīzijas projekti. Tāpēc viņš devās uz Izraēlu.

Iespējams, ka M. Galkins ar prieku atgriezīsies dzimtenē, taču tagad viņam ir ieplānota tūre dažādās Izraēlas pilsētās, turklāt tur ārstējas Alla Borisovna. Daudzi uzskata, ka tas ir tikai attaisnojums un slavenības nekad neatgriezīsies. Piemēram, Ksenija Sobčaka atklāti paziņoja, ka “Galkins nodedzināja visus tiltus.”

Klīst baumas par slavenās A. Pugačoavs un M. Galkina pils pārdošanu, kas atrodas Grjazas ciemā. Tika nosauktas pat izmaksas – 1 miljards rubļu, taču par šāda darījuma lietderību šaubās ne tikai eksperti, bet arī ģimenes locekļi. Nesen Ņikita Presņakovs lika saprast, ka viņa vecmāmiņas un viņas vīra milzīgā māja nav pārdošanā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm