tv3.lv

”Neskartas ir tikai klavieres” Biļika pastāsta, ko izdevies izglābt pēc krievu okupantu “viesošanās”

Ukraiņu dziedātāja Irina Biļika, kura Krievijai iebrūkot Ukrainā, kopā ar dēlu devās uz ārzemēm, pirmo reizi parādīja, kā izskatās viņas māja pēc tam, kad tajā mēnesi dzīvojuši krievu okupanti. Mūziķe nodemonstrē, ka viss ir izdemolēts, salauzts, sasistas ir pat saules baterijas.

28. maijā 14:41

”Ilgu laiku nestāstīju nevienam, ka manā mājā gandrīz mēnesi dzīvoja rašisti. Domāju, ka tas nav vajadzīgs, jo viņi nogalināja bērnus, nogalināja cilvēkus. Tas, ka izdemolēja, aplaupīja man likās ir tāds sīkums uz tā visa fona, tāpēc tikai lūdzos, lai pati māja paliek neskarta, sienas paliek neskartas,” tā Irina, neslēpjot, ka nolēmusi pēc kara atjaunot māju, kas atrodas blakus Kijivai.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mūziķe priecājas, ka noticis brīnums, un viņas vecās klavieres, pie kurām tapuši vairums viņas hitu, pēc ”krievu pasaules” ciemošanās stāv neskartas. Dziedātājai klavieres ir liela vērtība.

”Kad man parādīja, ko viņi pastrādājuši vietā, kur rakstu dziesmas…. Starp citu, man ir ļoti vērtīgas, skaistas klavieres, kas palikušas neskartas. Nezinu, iespējams to ietekmēja fakts, ka tur stāv statuetes ar manu vārdu. Varbūt redzēja, ka esmu dziesmu autors, ka klavieres ir pats dārgākais, kas man ir. Viss pārējais ir salauzts, sabojāts,” tā Irina.

Irina nesteidzas atgriezties mājās, viņa dēla Tabriza dēļ plāno palikt ārzemēs līdz pat kara beigām. Mūziķe sapņo pēc kara savā mājā sapulcēt vienuviet draugus un ģimeni, uzklāt galdu un baudīt sirsnīgu vakaru.

”Man ļoti patīk pulcēt draugus pie sevi mājās. Pirmais ko izdarīšu, savedot kārtībā māju, uzklāšu galdu, uzaicināšu draugus un kolēģus. Tas būs lielisks vakars. Vienkārši priecāsimies par to, ka izturējām,” padalījās Biļika.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm