tv3.lv

Šova ”Ekstrasensu cīņas” zvaigzne Viktorija Raidos paziņo, ka gaida trešo atvasi

Melnā ragana, šova ”Ekstrasensu cīņas” 16. sezonas uzvarētāja Viktorija Raidos ir ļoti aktīva sociālajos tīklos. Sieviete ik nedēļu publisko video ar katras zodiaka zīmes prognozi nedēļai, spējot noslēpt augošo grūtnieces vēderiņu. 45 gadus vecā Viktorija beidzot izrāda savu skaisto gaidību laiku. Viktorija jau audzina divas atvases – dēlu un meitu.

2021. gada 2. februārī 12:30

Sociālajā tīklā ”Instagram” maģiskā būtne publiskojusi vairākas fotogrāfijas, kurās no visiem rakursiem izrāda savu palielo vēderiņu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Ekstrasensu cīņas” zvaigznes Viktorijas Raidos 2021. gada prognoze ikvienai zodiaka zīmei

”Es gaidu tevi. Saku tev to no sirds, aizveru acis no laimes un trauksmes. Kā to dara ikviena mamma. Kā darīju ne reizi es pati. Katrs šāds mirklis ir unikāls,” fotogrāfijas paraksta Viktorija.

Viktorija turpina, sakot, ka šobrīd gaidāmais mazulis pieder tikai viņai. Jā, protams, mazo mīl un gaida ne tikai viņa. Bet pagaidām bērns ir tikai viņas. Viņa zina katru atvases kustību, jo jūt to pašu.

”Šobrīd mēs dalām visu – sākot ar ēdienu, beidzot ar asinīm. Pavisam drīz tu nāksi pasaulē un mēs arī turpmāk būsim kopā. Mēs vairs nebūsim viena miesa, bet tāpat nešķirsimies. Kad par to domāju mani pārņem gan prieks, gan bailes. Vairāk, protams, prieks. Ieraudzīšu tevi, iemīlēšu vēl spēcīgāk, ja vien tas ir iespējams,” tā Viktorija.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mazuli ragana sauc par savu dārgumu, savu un mīļotā turpinājumu, dzimtas turpinājumu.

”Tu – spogulis. Katrs skatoties uz tevi meklēs pazīstamus vaibstus. Tikai ne es. Es jau mīlu katru tavu grimasi, bedrīti un ieloku. Es jau esmu tava mamma, lai to teiktu man nav tevi jāredz. Man ir tikai jāzina, ka tu esi,” mazuli uzrunā Viktorija.

Viktorija vēlas vēl nedzimušajam mazulim tik daudz parādīt, tik daudz iemācīt. Viņa pastāstīs atvasei, kas pasaulē ir patiesi būtiski un kā nebaidīties būt sev. Iemācīs saskatīt skaisto un ķert laimes momentus, nepazaudēt sevi, tikt pāri visam sliktajam un neapstāties pusceļā.

Ieraksta komentāros ekstrasenses atbalstītāji un kolēģi sveic Viktoriju saistībā ar gaidāmo ģimenes pieaugumu un vēl vieglas, ātras dzemdības.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm