tv3.lv

Vai Anastasijas Voločkovas mīļotais Sergejs izsludināts meklēšanā par teroraktu Ukrainā?

Balerīna Anastasija Voločkova tik ļoti aizrāvusies ar jauno mīļoto, ka radījusi sev prātā ideālu. Tikmēr balerīnas draugi apgalvo, ka Sergejs ir alfons, krāpnieks un noziedznieks.

26. janvārī 11:57

Pirms Jaunā gada Anastasija piedalījās raidījumā “Давай поженимся!”, sieviete bija eksperta lomā un palīdzēja kādam Sergejam izvēlēties līgaviņu. Ātri vien Anastasija paziņoja, ka vīrietim der labāk par citām, un kopš tā laika viņi ir kopā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Redzot, cik strauji attīstās attiecības, Anastasijas draugi noalgoja privātdetektīvu, lai uzzinātu visu par vīrieša pagātni.

Aktieris Dmitrijs Safronovs raidījumā “Пусть говорят” apgalvoja, ka Sergejs melo balerīnai, vēloties iedzīvoties uz viņas slavas.

”Tu nokļuvi slikta cilvēka rokās. Viņš ir krāpnieks, bandīts. Veicu izmeklēšanu un noskaidroju, ka 2001. gadā viņam ir sodāmība par zādzību. Sergejs aizbēga uz Ukrainu un tur atrodas meklēšanā par terorakta rīkošanu,” Anastasijai skaidroja Dmitrijs.

46 gadus vecā Voločkova bija pārsteigta par dzirdēto. Balerīna nenoliedza, ka bija jau dzirdējusi ko līdzīgu, bet Sergejs apgalvoja, ka vairums no pateiktā ir meli.

Foto: YOUTUBE

”Viss bija nedaudz citādāk. Ukrainā pret mani ir viena lieta, no laika, kad strādāju kādas partijas labā. Iestājos par Ukrainas un Krievijas draudzību, rīkoju protesta akcijas. Nodarbojos ar biznesu, bieži šķērsoju robežas, mani jau sen būtu arestējuši, ja es atrastos meklēšanā par teroraktu,” apvainojumus noliedza Sergejs.

Pagājušajā nedēļā Anastasija nosvinēja 46. dzimšanas dienu, jubilejas vadītājs Deniss Torins apgalvoja, ka Sergejs ir alfons, tas ikvienam bijis redzams, tikai ne Voločkovai.

Balerīnas draugi uzskata, ka viņa ir kļuvusi ”akla” no mīlestības un nevienu nedzird, neko neredz. Tomēr draugus priecē, ka jaunais mīļotais vēl nav uzaicināts dzīvot kopā ar balerīnu, bet skumdina fakts, ka Maldivu salu ceļojumu viņa apmaksājusi un arī maksājusi par visiem labumiem atvaļinājuma laikā, iztērējot uz vīrieti aptuveni miljons rubļu.

”Nekad neesmu vīrieti “mērījusi” pēc viņa naudas daudzuma. Esmu redzējusi tik daudz miljonārus, kuriem sirdī ir tukšums. Ar tādiem vīriešiem dzīvo, lai iegūtu materiālo nodrošinājumu, es vēlos ko citu,” raidījumā izteikusies Anastasija.

Beigu beigās balerīna apsolījusi draugiem padomāt par kāzu nepieciešamību, bet uzsvērusi, ka pagaidām Sergejs viņai ļoti patīk un kopā ar viņu jūtas pasargāta.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm