Saturs turpinās pēc reklāmas

Vai slavas mednieks? Pirms laulībām ar Koroļovu Tarzāns centies izveidot attiecības ar citu dziedātāju

Krievijas šovbiznesā lielu ažiotāžu izpelnījies striptīzdejotājs Tarzāns, īstajā vārdā Sergejs Gluško, un dziedātāja Nataša Koroļova. Tarzāns pieķerts, krāpjot sievu, un nu par seksīgo vīrieti izsakās neviena vien šovbiznesa zvaigzne. Šoreiz par dejotāja centiem “aplidot” pastāsta Natālija Šturma.

2020. gada 22. septembrī 10:10

”Vienalga, cik daudz dosi vilkam ēst, viņš turpinās skatīsies uz mežu,” Natālija Šturma iesāk savu viedokli sociālajā tīklā ”Instagram”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Skandāls Krievijas šovbiznesā! Natašas Koroļovas vīra Tarzāna mīļākā paziņo, ka gaida bērnu

View this post on Instagram

Сколько волка не корми он все равно в лес смотрит). Наташа поменяла продуктивного и любящего ее Игоря Николаева на стриптизера Тарзана, не простив Николаеву измен, которые запросто прощает Тарзану. И будет прощать впредь, без сомнений. Украденные бриллианты – значит это цена жизни с таким шикарным кобелиной как Серёжа. Человек кстати он хороший, воспитанный, не конфликтный, не пьёт, женщины его обожают. Помниться за год до брака с Королевой Тарзан ухаживал за мной, мы даже ездили купаться на Москва-реку, он так показывал каков он без одежды). А пока ехали ему написали и позвонили ну женщин 150 не меньше🙈 После прогулки я ушла домой не пригласив его чему он был очень удивлён. Но я люблю моногамных мужчин 🤷‍♀️ а эстафетная палочка это не мое. Наташе Королевой наоборот зашло. Она вступила в это состязание, она любит его, ей видней за что. Хотя и пользователи инета могли лицезреть гордость Тарзана во всю красу). То что Тарзан обвинил во всем женщин, которые бессовестно его опоили волшебным снадобьем – это враньё, ведь перед тем как вырубится он не забыл надеть презерватив с пупырышками (о чем наивно поведал общественности). Но мне единственное что не понравилось это сравнение с Ефремовым. Это диаметрально противоположное уровни. Как небо и земля. К тому же никакого раскаяния у Тарзана нет. Наташа Королёва много лет назад в каком то интервью говорила что они живут отдельно – она с ребёнком за городом, а супруг в Москве – ему после работы удобней в городе ночевать. Ну, согласитесь такой кобелина один, разгоряченный после эротического шоу – Наташа просто уговорила себя не реагировать на его адьюльтеры. И так будет всегда, может это ее заводит). #хорошийлевакукрепляетбрак #😂 #расходимсянасобманули #тарзан #наташакоролева #пустьговорят #первыйканал #сплетниинтригирасследования #😜 Сегодня в 19.40 По шоу – собрались чудо-юдные персонажи, я было начала серьезно “нарыв” вскрывать🤣но потом там такой цирк начался..) Короче, Наташе Королевой беспокоиться не о чем, ее соперницы похоже пиарятся🤷‍♀️#попкорн #смотримосуждаемсоветуем

A post shared by Natalia Shturm (@nataliashturm) on

Šturma raksta, ka Nataša nomainīja produktīvo un mīlošo Igoru Nikolajevu pret striptīzdejotāju Tarzānu, jo nespēja piedot Nikolajeva krāpšanu, bet krāpšanas lieliski spēj piedot Tarzānam.

Natālija domā, ka Nataša arī turpinās “pievērt acis” un piedot vīram gultas priekus ar citām dāmām.

”Nozagtie briljanti – tātad tā ir cena par dzīvi ar tādu ”jākli”. Starp citu viņš ir labs cilvēks – audzināts, nemeklē konfliktus, nedzer, sievietes viņu dievina,” tā Šturma.

Mūziķe atceras, ka gadu pirms laulībām ar Koroļovu, Tarzāns centies aplidot viņu. Viņi pat braukuši kopā peldēties un dejotājs visādi izrādījis savu augumu bez apģērba.

Kamēr Šturma un Tarzāns braukuši peldēties vīrietim uzrakstījušas vismaz 150 sievietes. Pēc kopā pavadītā laikā dziedātāja devusies mājās un nav piedāvājusi Tarzānam sevi pavadīt, par ko viņš bijis šokēts. Viss tikai tāpēc, ka Natālija mīl monogāmus vīriešus.

Mūziķe domā, ka Nataša Koroļova ļāvusies notiekošajam, viņu pat sajūsminājuši sieviešu centieni pavadīt laiku kopā ar Tarzānu, kad vīrietis ir izvēlējies viņu.

”Tas, ka Tarzāns visā apvainoja sievietes, ka tās viņu piedzirdījušas, lai pavedinātu uz mīļotās sievas krāpšanu – ir meli, jo viņš neaizmirsa uzvilkt prezervatīvu, par ko pats informēja sabiedrību.

Mūziķe atgādina, ka pirms vairākiem gadiem Koroļova intervijā teica, ka ar dēlu dzīvo lauku mājā, bet vīrs pilsētas dzīvoklī, jo viņam tā, ir ērtāk doties uz darbu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Saturs turpinās pēc reklāmas

Šturma domā, ka tāds vīrietis, kas ”uzkarsis” pēc erotiskā šova, šādus vakarus vienkārši nespēj pavadīt mājās viens, bet Nataša vienkārši sevi apvārdojusi un nereaģē uz vīra krāpšanu.

Tarzāns arī atzinies, kāpēc publiskojis monologu par krāpšanu un publiski atvainojies sievai. Viņš uzzinājis, ka vienā no Krievijas vadošajiem telekanāliem gatavo raidījumu ciklu par viņu un neuzticību.

Striptīzdejotājs uzskatījis, ka šādai informācijai ir jānāk no viņa paša.

View this post on Instagram

A post shared by Сергей Глушко(Тарзан) (@tarzan___official) on

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Saturs turpinās pēc reklāmas

Saturs turpinās pēc reklāmas

Saturs turpinās pēc reklāmas

Saturs turpinās pēc reklāmas

Saturs turpinās pēc reklāmas

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Saturs turpinās pēc reklāmas