tv3.lv

Voločkova skaidro, vai viņas jaunais mīļotais patiesi ir taksists no Azerbaidžānas

Balerīna Anastasija Voločkova nemīl atvaļinājumus pavadīt vienatnē. Ziemas brīvdienās slavenība devās atpūtas braucienā kopā ar pirts kompleksa īpašnieku Sergeju, bet pavasara brīvdienas tiek pavadītas kopā ar kādu ārzemnieku. Voločkova lielās, ka mīļotais ir ļoti bagāts, bet internetā parādījusies informācija, ka viņš ir vienkārši taksists no Azerbaidžānas.

28. maijā 13:03

Reiz Anastasiju varēja redzēt tikai ļoti bagātu vīriešu kompānijā. Viņas sirdi centās iekarot gan miljonārs Suleimans Kerimovs, uzņēmējs Igors Vdovins un daudzi citi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Nu balerīna satiekas ar parasta darba darītājiem. Nesen Voločkova izšķīrās no pirts kompleksa īpašnieka Sergeja, kuram ceļojuma laikā apmaksāja pat cigarešu iegādi.

Slavenības fani uzzinājuši, ka noslēpumainais vīrietis, ar kuru Voločkova baudījusi pēdējo atpūtas braucienu, ir parasts taksists no Azerbaidžānas un tikai izmantojis balerīnu, lai labi pavadītu laiku, dodoties bezmaksas ceļojumā.

”Man vienmēr apkārt ir vīrieši, saņemu viņu uzmanību. Esmu tiesīga izlemt ar kuru veidot attiecības, kā veidot, uz cik ilgu laika periodu un kad – tās izbeigt. Daudziem nav savas privātās dzīves, tāpēc šie cilvēki dzīvo manu dzīvi un skaita manus vīriešus. Man ir gan turīgi pielūdzēji, gan tādi, kuriem bankas kontos nav lielas naudas summas,” tā Voločkova.

46 gadus vecā balerīna uzsver, ka viņas jaunais mīļotais var palepoties ar iespaidīgu biznesu, kas sniedz lielus ienākumus.

”Mans draugs ir uzņēmējs, turīgs cilvēks no Turcijas. Kā jūs sakāt taksists ar viņam piederošiem 22 elitāriem automobiļiem. Viņš ir jauns, skaists, seksuāls, interesants un gaišs cilvēks. Viņš noīrēja mūsu atpūtai salu, lai mani nefotografē no krūmiem un ļauj mierīgi atpūsties. Noīrēja trīsstāvīgu villu un lielu jahtu, lai varam baudīt ceļojumu,” faniem atklāj Voločkova.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Anastasija turku pagaidām nesauktu par savu mīļoto, bet nenoliedz, ka ceļojums bijis romantisks.

”Pēc ceļojuma turpinām saziņu un drīz tiksimies. To reti kurš spēj pārdzīvot,” dusmīgi nosaka Voločkova.

Fani priecājas, ka balerīnas kavalieris nerunā krievu valodā, tas dod slavenībai iespēju ne tikai baudīt vīrieša uzmanību, bet arī uzlabot angļu valodas prasmes.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm