tv3.lv

Kungi, saturieties! Aleksandrs Sokolovs atklāj lielākās vīriešu kļūdas gultā

Fotogrāfs Aleksandrs Sokolovs nekautrējoties turpina runāt par seksa tēmu. Šoreiz slavenība pievērsusies īpaši kutelīgai tēmai – vīriešu kļūdas gultā. Vai tu piekrīti Aleksandra viedoklim?

2019. gada 7. martā 17:25

Vīrietis domā tikai par sevi. Aleksandrs savā video blogā stāsta, ka ir daudz vīrieši, kuri gultā fokusējas uz savu baudu, bet par sievieti nedomā. Tas nav pareizi, jo gultā ir divi cilvēki, baudai jābūt līdzvērtīgai.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Ja vīrietis nemīl sievieti, viņam būs vienalga vai dāma, ko jutīs, vai nejutīs. Nedomājot par partneres baudu, vīrietis parāda, ka nemīl otro pusīti un ikviena sieviete pati var izdarīt secinājumus,” tā Sokolovs.

Īsa priekšspēle. Fotogrāfs informē, ka bieži vien vīrieši neaizdomājas, ka priekšspēle ir ļoti būtiska seksa sastāvdaļa. Atteikties no pilnvērtīgas priekšspēles ir tāpat kā aiziet uz sporta zāli un neiesildīties.

Higiēna. “Vīrieši bieži vien uzskata, ja viņš no rīta bijis dušā, tad vakarā ir pietiekami tīrs un var mīlēties. Jāmazgājas ir 15-20 minūtes pirms seksa. Ja sieviete sajutīs sviedru smaku, viņai zudīs vēlme mīlēties,” informē Sokolovs.

Apmatojums intīmajās zonas. Aleksandrs domā, ka vīrieši mēdz uzskatīt, ka ir vīrišķīgi, brutāli, tātad apmatojumam ir jābūt. Fotogrāfs paziņo, ka vairumam dāmu nepatīk apmatojums intīmajās zonās vai padusēs. Skūties trijās dienās reizi nav gejiski.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Asi, netīri nagi. Seksa eksperts šausminās par to, ka vīrieši var nekopt savus nagus, neapvīlēt, netīrīt, bet staigāt apkārt asiem, netīriem nagiem. Tas neuzbudina sievieti, bet var savainot viņas intīmās zonas.

Zeķu atstāšana kājās. Sokolovs ir dzirdējis no sievietēm, ka daudzām nepatīk, ja vīrietis seksa laikā ir izģērbies, bet nav novilcis zeķes. Viņam pašam kājas ļoti salst un viņš cenšas atstāt zeķes kājās, bet parasti mudina arī partneri nesaldēties.

Vīrietis uzvedas kā trusītis. Stāstot par šo vīriešu kļūdu, Aleksandrs nevar noslēpt mulsumu. Fotogrāfs atklāj, ka daudzas dāmas viņam ir stāstījušas, ka ir vīrieši, kuri domā, ka uzreiz jāslēdz iekšā “piektais ātrums”. Tas tiek darīts, jo ir kungi, kuri uzskata, jo ātrāk viņi kustēsies, jo lielāku baudu sniegs partnerei. Sokolovs ir drošs, ka tā ir kļūda, liels ātrums ir vajadzīgs beigās, kad sieviete ir ļoti uzbudināta, bet visu laiku darboties “piektajā ātrumā” nevajag.

Pārāk intensīvs orālais sekss. Seksa eksperts zina, ka sievietēm nepatīk, ja viņām kož klitorā vai to ļoti intensīvi spaida ar mēli. Dāmām patīk maigi pieskārieni.

Mēle pārāk dziļi mutē. “Sievietēm nepatīk, ja viņām laiza seju un kaklu, tāpat nepatīk, ja skūpstoties čalis mēģina savu mēli iegrūst dāmai rīklē. Tas nav labs skūpstīšanās stils,” nosaka Aleksandrs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Seksa laikā beidz pārāk ātri. Šo vīriešu kļūdu, kuru fotogrāfam atklājušas sievietes, viņš neuzskata par tik viennozīmīgu. Ātrs orgasms ir fizioloģiska īpatnība, vienam vajag vairāk laika, otram mazāk. Kļūda ir tā, ka vīrietis nedara neko, lai uzlabotu situāciju.

Stereotipi. Ir vīrieši, kuri vadās pēc viena principa ar visām sievietēm. Gultas priekos viņi neizdomā neko jaunu, nepielieto katrai sievietei citu pieeju, bet darbojas pēc tādas kā programmas.

Pasivitāte. “Sievietēm nepatīk, ja viss, ko vīrietis seksa laikā dara ir gulēšana uz muguras un gaidīšana, kad dāma pati tiks galā. Tādi vīrieši ātri apnīk un sievietēm gribas pamēģināt ko jaunu,” informē Sokolovs.

Emociju trūkums. Šo problēmu Aleksandrs uzskata par ļoti būtisku, jo dāmām rodas nepārliecība un domas, ka viņas ko dara nepareizi. Seksa laikā ir jāizdveš skaņas, jākomentē, lai sieviete saprot, kas patīk un kas nepatīk.

Orālā seksa uzspiešana. “Ir vīrieši, kuri par katru cenu cenšas tikt sievietes mutē un dara to ļoti uzstājīgi. Tāpat ir vīrieši, kuri domā, ka viņiem orālā seksa laikā ir jāregulē sievieti un ar rokām jātur dāmu galvas, tā nav. Orālā seksa laikā sievietei pašai viss ir jāregulē, savādāk rodas diskomforts,” tā Aleksandrs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Rupji vārdi. Sokolovs aicina kungus seksa laikā nelamāt savas dāmas, nesaukāt dažādos vārdos, neteikt rupjības. Seksa eksperts aicina ar vārdiem izteikt sievietēm komplimentus, bet neteikt neko, kas nav saistīts ar procesu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Lai aplūkotu šo lapu, lūdzam apstiprināt, ka esi sasniedzis pilngadību. Nu, tu jau saproti... Ja vēl neesi 18 gadus vecs/-a vai nevēlies skatīt šo lapu, lūdzu izmanto iespēju pāriet uz sev piemērotu saturu!

Man ir 18+ nevēlos redzēt šo lapu