tv3.lv

Latvijas lielāko krūšu īpašniece Viktorija Vailda atklāj, ka jau vairākus gadus ir saderinājusies

Latvijas lielāko krūšu īpašniece, modele Viktorija Vailda jau 11 gadus ir attiecībās ar mīļoto Simonu. Mīlnieki jau vairākus gadus ir saderināti un apsver iespēju šogad apprecēties. Skaistā Viktorija pastāsta par savām attiecībām.

2020. gada 19. februārī 11:00

Daudzi uzskata, ka Viktorija ir kopā ar kādu turīgu kungu gados, skaistule par to tikai pasmejas.

Foto: skaistā Viktorija Vailda dāvanā saņēmusi iespaidīgu dimanta gredzenu

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Modeles mīļotais ir jaunāks par viņu. Pāris ir kopā vienpadsmit gadus no kuriem vairākus gadus ir saderināti.

“Ja man dzīvē galvenais būtu nauda, es būtu kopā ar kādu večuku, lai tikai dabūtu viņa finanses un dzīvotu “zaļi”. Tā nav. Es mīlu savu draugu un viņš mīl mani,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Viktorija.

Viktorija domā, ka svarīgi, lai pārim ir līdzīgi uzskati, gaume, dzīves mērķi un sapņi. Tāpat jābūt kopīgām interesēm, lai ir ko darīt.

“Jābūt kopā gan labos, gan sliktos brīžos. Dzīvē ir daudz grūtību un pārbaudījumu. Vienkāršākais ir izšķirties pie pirmajām grūtībām, kā to dara vairums. Kopt attiecības ir māksla,” tā Viktorija.

Video: brangās krūtis ir izglābtas! Viktorija Vailda izrāda 20 tūkstošus vērtos “apaļumus”

Skaistule uzskata, ka ne tikai nauda ir bagātība, nevar aizmirst par garīgo bagātību un citām kvalitātēm, kas novērojamas cilvēkā. Galvenais nebūt augstprātīgiem un egoistiskiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Simons man ir uzdāvinājis vairākus dārgus gredzenus. Pirmo uzdāvināja jau pēc pāris tikšanās reizēm, tas bija apliecinājums, ka viņam patīku, ka viņš vēlas, lai esmu ar viņu. Pārējie gredzeni ir kā pārsteigumi vai dāvanas svētkos. Saņēmu gredzenu arī kad palielināju krūtis,” smejas Viktorija.

Ar mīļoto skaistule iepazinusies internetā, neko speciālu viņa negaidīja un nemeklēja.

Liels pārsteigums modelei bija fakts, ka neskatoties uz to, ka Simons ir pa pusei francūzis, pa pusei itālis – viņš lieliski runā latviski. Savā starpā mīlnieki komunicē latviešu valodā.

Implantu šausmu stāsts: Latvijas zvaigznes Viktorijas Vaildas milzu krūtī parādījies pamatīgs caurums

Valodu Simons apguvis, jo ir uzņēmējs un darba darīšanās daudz komunicējis ar latviešiem.

“2020 ir skaists skaitlis, iespējams, tas motivēs mūs šogad apprecēties. Esam izlēmuši kur vēlamies kāzas, man izdosies piepildīt senu sapni. Negribu lielas, nogurdinošas kāzas. Mēs neesam klasisks pāris, drīzāk moderns, arī kāzas būs modernas,” skaidro Viktorija.

Saderinātie praktiski nekad nestrīdas. Viktorija uzskata, ka pāri strīdas, ja ir kāda neapmierinātība, viņiem viss ir kārtībā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vai brangā dekoltē zona netraucē naktsmieram? Skaidro Viktorija Vailda

Modele domā, ka mīlniekiem laicīgi jāizrunājas, vēl pirms rodas strīda situācija. Ja nerunā un visu slēpj, tad arī ir nesaprašanās.

“Pārsvarā ir pāri, kuri maz zina viens par otru un otra vēlmēm. Citiem ir bail izteikt savas vēlmes, tad izrādās, ka pēc piecu gadu attiecībām kopā dzīvo sveši cilvēki,” aizdomājas Viktorija.

Viktorija un Simons nav ballīšu cienītāji, viņiem patīk pastaigas, vēlās brokastis un ceļojumi.

Mīlnieki visu laiku kur brauc, ne tikai ceļojumos, bet arī ikdienas gaitās vai ciemos pie draugiem.

“Simons mani pārsteidz ne tikai ar dārglietām. Viņš ir ļoti spontāns, nereti no rīta pieceļos un viņš saka, braucam uz Parīzi pastaigāties. Man tiek dotas desmit minūtes kofera sakrāmēšanai un esam ceļā. Spontanitāte man ļoti patīk,” smaida Viktorija.

Viktorija Vailda baudu no skūpstīšanās sāka izjust tikai pēc lūpu palielināšanas

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pati Viktorija arī ir spontāna, tāpēc daudzi viņas pārsteigumi Simonam arī ir spontāni, bet ierastākais ir pašas gatavotas vakariņas.

“Mīlestība ir ne tikai saņemt, bet arī dot. Ne visi prot dot. Ir jāvēlas būt kopā vienkārši tāpat, bez jebkādiem apsvērumiem, vienkārši, jo citādāk nav iespējams,” nobeidz Viktorija.

Viktorija Vailda: Jūtos par sevi tik pārliecināta, ka pa ielu varētu staigāt kaila, ja vien tas būtu atļauts

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm