tv3.lv

Ļaudis izsmej Saulietes fotošopēto presīti; daiļava publisko skarbu paziņojumu ”tuklītēm, kas sēž sporta zālē”

Uzņēmēja Katrīne Sauliete šobrīd bauda greznu atpūtu Ēģiptē, lutinot fanus un sociālo tīklu sekotājus ar attēliem, kuros redzama peldkostīmos. Vienā no šiem attēliem fani pamanījuši “fotošopa” pirkstu – ar to uzlabotas Katrīnes vēderiņa aprises. Uzņēmēja sociālajos tīklos publiskojusi dusmīgu paziņojumu skauģēm, kuras izsmej viņu par to, ka sporta zāles vietā tiek izmantots “fotošops”.

2019. gada 20. martā 11:00

Katrīne nedēļu iesāka ar skaistu bildi, kurā redzama, sarkanā peldkostīmā izrādot lielisko augumu. Kamēr daļa fanu apbēruši daiļaviņu ar komplimentiem, veselīga dzīvesveida aktīvisti un “influenceri” sociālajos tīklos sākuši izsmiet foto, norādot uz acīmredzamiem uzlabojumiem bildē (ar apstrādes programmu saplacinot puncīti, Katrīne “saliekusi” arī blakus esošo lampu).

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Kad gribi plakanu vēderiņu, bet esi par slinku, lai vingrotu,” iesmējuši “Instagram” lietotāji.

Katrīnei sporta zāles vietā – vakuums! Kas tas tāds? Lasi TE!

Katrīne gan nav palikusi atbildi parādā. Viņa savā “Instagram” stāstā publiskojusi asu atbildi kritiķiem.

“Nu, ko, esmu atmaskota. Esmu fotošopētāja. Esmu resna, ar septiņām riepām, deviņiem dubultzodiem,” ironisku atbildi skauģiem sniedz Sauliete, fonā izrādot vēderiņu dzīvē bez fotošopa.

Viņa izskaidrojusi, kāpēc bijusi spiesta ķerties pie “fotošopa”, lai uzlabotu puncīti.

“Tagad tās tuklītes, kas visu laiku sēž sporta zālē un uzkačā sevi kā večus, lai padzīvo nedēļu “all inclusicve” un ēd visu pēc kārtas,” skaidro Sauliete.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viņa atklāj, ka diemžēl smalkajā Ēģiptes viesnīcā ēdiens esot tik nebaudāms, ka viņa spiesta pārtikt no bulciņām un burgerīšiem.

Presītes taisīt un vingrot viņa nemaz nevarot, jo Katrīnei esot lielas problēmas ar muguru. Skaistule rūgti nožēlo, ka līdzi nav bijis viņas brīnumlīdzeklis – pašas izplatītie uzturu aizvietojošie pulverīši, tāpēc viņa bijusi spiesta izsalkumu remdēt ar bulciņām.

“Cheers, resnītes,” to, ka nekāda kritika neietekmēs viņas labo garastāvokli, apliecina Katrīne.

Lai vēl vairāk pakaitinātu skauģes, viņa iemet viņām vēl vienu dadzi acīs, paziņojot, ka jau 6. aprīlī brauks uz Bali, un tur gan apbruņosies ar pulverīšiem un būs vislieliskākajā formā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm