tv3.lv

Laura Ikauniece‑Admidiņa tuvākajos gados neplāno kļūt par māti

Viena no Latvijas labākajām sportistēm, vieglatlēte Laura Ikauniece-Admidiņa ir sasniegusi divdesmit sešu gadu vecumu, bet par bērniem vēl nedomā, tuvākajos gados viņai nav doma atvadīties no aktīvā sporta. Sociālā tīkla “Instagram” stāstos sportiste labprāt atbild uz fanu uzdotajiem jautājumiem.

2018. gada 4. augustā 14:33

Saņemot fanu jautājumu par pieliktajām skropstām, Laura atbild, ka kādreiz ļoti bieži pieaudzējusi skropstas. Vairāk viņai nepatīk, kā izskatās visas mākslīgās skaistuma lietas, tāpēc pārtraukusi tās izmantot. Sportiste domā, ka dabiskāk ir foršāk, turklāt eksistē tik daudzas, ļoti labas skropstu tušas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Fanus uztrauc arī Lauras ēšanas paradumi un viņas domas par karjeru, bērniem. Izrādās skaistās sievietes mīļākais ēdiens ir steiks. Tuvākajos gados viņa neplāno kļūt par māti un atstāt sportu otrajā plānā vai no tā aiziet. Bērniem vēl ir gana daudz laika!

Laura atklāj arī savu ierasto dienas rutīnu, viņa ceļas 8.30 no rīta, pēc astoņu vai deviņu stundu ilga miega. Tik daudz gulēšanas nepieciešams, lai viņa justos pilnībā “uzlādēta”.

Pirmais, kas tiek izdarīts pieceļoties, ir kaķu samīļošana, tālāk seko ūdensglāzes izdzeršana un brokastis.

Brokastīs Laura nereti ēd tostermaizes ar sieru un tomātu, tiek izdzerta glāze apelsīnu sulas un, protams, kafija, bez kafijas nevar sākties sportistes rīts. Pusvienpadsmitos viņa iziet no mājas, lai jau pēc trīsdesmit minūtēm varētu iesildīties treniņam.

Sliktu garastāvokli Laura uzveic ar kafijas dzeršanu un kaķu samīļošanu, tas vienmēr liek justies labāk.

Kā jau vairumam sportistu arī Laurai ir bijušas laimīgās zeķes un laimīgās saspraudītes. “Saplīsa, pazuda! Bet veiksme neatkāpās, tā laikam slēpjas kaut kur citur, jo bez savām maģiskajām zeķēm tiku pie jauna Latvijas rekorda,” sociālajā tīklā raksta Laura.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Īstenie vieglatlētes fani zina, ka jaunībā sportiste dejoja sporta dejas un tikai tad pievērsās sportam. Izrādās viņa aizgāja no dejām, jo mamma vēlējās, lai viņa dejo, bet Laura gribēja pārspēt mātes rekordus. Tā viņa iespītējās un pameta dejošanu. Beigu beigās izrādījies, ka sportistei ir talants pavisam citās disciplīnās un mammas rekordus viņa pat nav mēģinājusi pārspēt.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm