tv3.lv

Linda Mūrniece sašutusi par precētu vīriešu izteiktajiem piedāvājumiem

Uzņēmēja Linda Mūrniece bauda brīvas sievietes statusu, un tas liek sarosīties spēcīgā dzimuma pārstāvjiem. Daudzi sievietei piedāvā intīmas tikšanās un nereti šie kungi ir precēti.

2019. gada 1. martā 16:20

Savu sašutumu par precētajiem vīriešiem un krāpšanu Linda ievietojusi sociālajā tīklā “Facebook”, parādot, ka viņu šo vīriešu piedāvājumi sanikno.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Es sociālajos tīklos sarakstos ar daudz un dažādiem cilvēkiem. Pazīstamiem un ne tik pazīstamiem. Tas ietilpst manā dzīves stilā un ikdienas komunikācijā. Man tas patīk,” sociālajā tīklā raksta Linda.

Sieviete ierakstu turpina, rakstot, ka tam visam ir savas blaknes. Tā kā viņa ir brīvi sasniedzama virtuālajā vidē, tad viņai var uzrakstīt jebkurš un tā ir tikai viņas izvēle, kuram atbildēt un kuram, tomēr nē.

“Ir kāda kategorija cilvēku, kuru kontaktēšanās vēlme man nav pieņemama. Ne dzīvē, ne virtuālajā vidē. Tie ir precētie vīrieši, kas “meklējas”,” informē Linda.

Uzņēmēja nav skaitījusi, bet nedēļā vismaz divi tādi kungi piesakās. Kāds vienkārši piedāvā savus “pakalpojumus”, jo viņas profilā ir rakstīts, ka viņa ir brīva.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tas daudziem liek domāt, ka uzņēmēja to vien dara, kā gaida tieši šo īpašo piedāvājumu.

https://izklaide.tv3.lv/slavenibas/linda-murniece-uzraksta-emocionalu-un-skaudru-vestuli-virietim-kuru-vel-tikai-satiks/

Linda atklāj, ka ir vīrieši, kuri piedāvā tikties un uzreiz pārbaudīt “dvēseļu saskaņu”.

“Cits gadiem kaut ko raksta, un raksta un, nesaņemot atbildi, turpina, ko garlaicīgi atkārtot. Kļūst dusmīgs, ka atbildes nav un sāk izskaidrošanos, kādēļ tik vēsi. Ir tādi, kuri pajautā tieši “jā vai nē”, sola “mīlestību” vai “paturēt roku”,” neslēpj Linda.

Lielākajai daļai šo vīriešu ir viena kopīga pazīme – profila bilde kopā ar sievu, statusā – “precējies” vai “attiecībās”. Toties bilžu galerijā daudz skaistu mirkļu no ģimenes dzīves.

Uzņēmēja Linda Mūrniece nododas rudenīgām pārdomām

“Man ir pieredze ar to, ka kāds man līdzās sēž datorā un noslēpumaini kaut ko raksta, skaidrojot, ka “tas tikai darbs”, tomēr vēlāk izrādās “īstā” vai “mūža mīlestība”. Pat man nebūtu tādas pieredzes, ir taču vispārpieņemti standarti. Ka nav glīti tā darīt,” aizdomājas Linda.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ieraksta komentāros uzņēmēja atklāj, ka kādreiz par šiem piedāvājumiem mulsusi un nav izteikusi savas domas publiski, nu tas laiks ir beidzies!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm