tv3.lv

Lindas Leen fotogrāfijas, Agneses Zeltiņas grāmata: slavenības piedalās labdarības izsolē "Ukrainas cilvēkiem"

Linda Leen labdarības izsolei “Ukrainas cilvēkiem” izvēlējās divas fotogrāfijas “Nelauztā priede”. Agnese Zeltiņa grāmatu “Agnese Zeltiņa. A-Z” ar novēlējumu un parakstu. Savukārt pasākumu vadītājs Kaspars Breidags  parūpēsies par humoru un viesmīlību jūsu izvēlētajā 2023.gada pasākumā.

5. aprīlī 10:16

“Fotogrāfijas “Nelauztā priede” nosaukums ir tēlaina atsauce uz Raiņa dzejoli. Tā tapa kādā neticami mierīgā Jaungada rītā, kad gāju pastaigā miglainajos Kuldīgas mežos apcerēt gada plānus un sapņus. Pirmā doma, kas mani apciemoja, redzot šo koku, bija – to someone you are a freak, to another- special (kādam Tu esi dīvainis, citam – īpašs). Un, ka katram no mums ir zināms cilvēks, kura skaistums, idejas un spēks ir saprotams, saskatāms, šķiet, tikai mums. Pat tad, ja vēl tikai pumpurā, mīlestība un ticība palīdzēs uzplaukt tai unikālajai krāsai, kādu pasaulei vari pienest tikai Tu. Neliekties un nesalūzt, nenogrimt šaubās, bet stalti palikt savas idejas pilskalnā,” stāsta Linda Leen.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mūziķe un dziesmu autore Linda Leen paralēli skatuves mākslai aizraujas ar fotogrāfiju jau vairāk kā piecpadsmit gadu. Personiskajos arhīvos atrodami pasaules ceļojumu un abstraktu dabas tekstūru mirkļi, kā arī radošo laikabiedru portreti  – dziedātāja Aija Andrejeva, grupa “Pienvedēja Piedzīvojumi”, TV personības Eva Johansone, Dagmāra Legante un Ina Strazdiņa, diriģents Jānis Stafeckis un citi.

Lai iegūtu savā īpašumā Lindas Leen fotogrāfijas ar autogrāfu, dodies uz www.ukrainascilvekiem.lv. Izsole noslēgsies 8. aprīlī pulksten 15:00.

Par citām izsolēm un iespējam palīdzēt Ukrainas cilvēkiem atradīsi www.ukrainascilvēkiem.lv

Atgādinām, ka Krievijas armija 24. februāra rītā bez iemesla iebruka neatkarīgās Ukrainas teritorijā. Ukrainas bruņotie spēki un iedzīvotāji sīvi pretojas okupantiem. Eiropas Savienības valstis, Lielbritānija, Šveice, ASV, Kanāda, Austrālija un daudzas citas valstis Krievijai ir piemērojušas ekonomiskās sankcijas, kā arī paudušas atbalstu Ukrainai, piegādājot visa veida palīdzību. Aktualitātēm Ukrainā seko šeit.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm