tv3.lv

Lindenblate: Ne jau nemitīga kopā būšana veido spēcīgas attiecības, to paveic uzticēšanās

Skaistumu konkursu organizatore Kristīne Lindenblate pēdējā pusgada laikā vairāk atrodas ārpus Latvijas nekā dzimtenē. Tas netraucē sievietei būt laimīgai laulībā, jo vīrs atbalsta viņu un motivē īstenot sapņus. Rīgā maija izskaņā sāksies Kristīnes rīkotais skaistuma konkurss “Mrs. Top of The World”, kurā par karalienes titulu sacentīsies skaistules no visas pasaules.

2018. gada 28. maijā 9:10

Sarunā ar portālu Skaties.lv Kristīne nenoliedz, ka pēdējos mēnešos viņai sanāk daudz atrasties ārpus Latvijas, bet, tā kā viņa ir ļoti aizņemta, tad neatliek laika domāt, vai atstatums ietekmē viņas laulību.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Domāju, ka neietekmē. Esot prom, daudz strādāju, nav laika skumt un domāt par atstatumu. Eiropas Savienībā zvani ir bezmaksas, tā kā mēs bieži sazvanāmies. Ceru, arī vīrs domā tāpat un arī viņu atstatums nekā neietekmē,” prāto Kristīne.

Skaistumu konkursu rīkotāja nedomā, ka prom no ģimenes ir ilgu laiku. Eksistē profesijas, piemēram, jūrnieki, kuri nav mājās pat pusgadu, un viņi ir laimīgi precējušies. Ne jau nemitīga kopā būšana veido spēcīgas attiecības, to paveic uzticēšanās un atbalsts.

Kristīne uzskata, ka attiecībās abiem partneriem ir jābūt ar savām interesēm, katram jādara sava lieta. Ja ģimenē ir skandāli par to, ka otrs velta pārāk maz uzmanības, tad tam skandālistam ir jāatrod sev nodarbošanos, tad nebūs vientulības sajūta reizēs, kad partnera nav līdzās.

“Vīrs man ir liels atbalsts. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc viņu augstu vērtēju. Mūsdienās tādu vīriešu ir maz! Mums ir kopīgas un arī katram savas intereses, mēs ļoti veiksmīgi dzīvojam, neliedzot viens otram īstenot savas ieceres. Nenoliegšu, vīrs reizēm saka, ka nesaprot, kāpēc daru to, ko daru, bet vienmēr, ja man rodas problēmas, iesaistās un nāk palīgā. Ir būtiski, lai līdzās ir īsts vīrietis, ar spēcīgu mugurkaulu, tāds partneris  spēs celt sevi un sievieti,” tā Kristīne.

Arī gaidāmajam skaistuma konkursam viss ir sagatavots, šogad šovs būs grandiozāks. Plānots, ka konkursā piedalīsies divdesmit dalībnieces, bet cik patiesi atbrauks vēl ir zem jautājuma zīmes, jo dažām dalībniecēm ir problēmas ar vīzu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Fināls šogad norisināsies 2. jūnijā klubā “Studio 69”. Finālā liels notikums būs konkursa himnas, kuras mūzikas autors ir Gaitis Lazdāns, bet vārdu autore – Diāna Lasinska, pirmatskaņojums. Himnai ir dots nosaukums “Beauty will save the world”. Dziesma ir ļoti skaista. Ceru, tā kļūs par pasaules hitu.

Būs ierastie trīs uznācieni – tautastērpā, peldkostīmā un vakarkleitā. Nevaru nepieminēt 31. maiju un talantu šovu, kuru varēs vērot klubā “First Dacha”, bet profila intervija un ballīte norisināsies 1. jūnijā viesnīcā “Grand Palace Hotel”. Nevaru sagaidīt pasākumu, kurā visi varēs novērtēt mana darba augļus, arī mans vīrs,” lepni nobeidz Lindenblate.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm