tv3.lv

Miks Ozoliņš rīko īpašu izlozi latviešiem, iespēja iegūt viņa leģendāro motociklu

Režisors Miks Ozoliņš jau 10 gadus dzīvo Amerikā, kur strādā par režisoru, audzina meitu Eisliju un aizraujas ar “Harley-Davidson” motocikliem. Miks nolēmis iegādāties jaunu braucamrīku, tāpēc vecajam meklē jaunus īpašniekus.

2020. gada 10. oktobrī 16:00

Informāciju par izlozi Miks publiskoja savā sociālā tīkla “Instagram” kontā – ieintriģējot daudzus latviešus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Video: Miks Ozoliņš kopā ar noslēpumainu skaistulīti pārsteidz meitu Eisliju jubilejā

View this post on Instagram

???Nu ko tautieši, DARAM! 48h ? izloze (balstīta uz jūsu atsaucību) ar iespēju saņemt savā īpašumā manu saķūnēto Harley-Davidson IRON 883 moci no šova Grēcīgā Amerika! 1. Līdz svētdienas vakaram pārskaiti precīzi €50 uz manu PayPal: [email protected] klāt pieraksti cilvēka vārdu, kas piedalīsies moča izlozē (sevišķi, ja nesūti naudu no konta ar savu vārdu). Ja vēlies savas iespējas palielināt no 1:200 uz vēl lielāku tad attiecīgi nosūti 100 vai 200 EUR lai aizpildītu vairākas “vietas”. 2. Iespējas laimēt Tev būs ap 1:200, ja piedalīsies 200 vai nedaudz vairāk cilvēku ? ⚠️ JA 48h laikā saņemšu mazāk kā 200 cilvēku pieteikumus (100% izdarītus maksājumus), tad mierīgi uzreiz NAUDA VISIEM TIKS ATGRIEZTA (refund)! Kā arī, ja dažu stundu laikā nebūs ienākuši vairāki tūkstoši, tad visdrīzāk šo pasākumu apstādināšu, un moci pārdošu gatavam pircējam tepat Losandželosā ??‍♂️ 3. ? Komplektā no sevis iekļauju sūtīšanu uz Lietuvu, kur uz Tevis tālāk būs moča pārņemšana tur un atmuitošana (kas Klaipēdā esot ātra un lētāka kā citur). 4. VID-am un LV loteriju kantoriem ar šo nebūs nekāda sakara, jo šo rīkoju no ASV kā Amerikas iedzīvotājs/uzņēmums. ?‍♂️ 5. Izloze tiks veikta GODĪGI DZĪVAJĀ ēterā FB un IG tīklos. Datumu (kurš būs pāris dienu laikā pēc izlozes beigām) paziņošu šajā pat postā ieliekot zemāk šeit un arī komentāros UPDATE. Visdrīzāk manuālā formātā (ar numurētām bumbiņām grozā vai uz papīra izgrieztiem vārdiem). Kā nekā – es zem šī lieku savu vārdu, jo ļoti vēlos, lai Mērsija aizceļo uz Latviju, labās tautiešu rokās ? P.S. Ik pēc kādiem 20 maksājumiem komentāros ielikšu bildi ar cilvēku vārdiem, kas jau iestājušies rindā (uzvārdus noslēpšu, ja vēlaties), un papildinājumu ar atlikušo vietu skaitu. AIZIET! Lai veicas! ? ? [email protected] Miks Ozolins Ad Formers

A post shared by Miks Ozolins (@miksozolins) on

Režisors Miks Ozoliņš un skaistulītes bikini sūta sveicienus Latvijai

Lai savā īpašumā iegūtu “Harley-Davidson Iron 883” motociklu, kuru “saķūnējis” pats Miks, uz viņa “PayPal” kontu jāpārskaita 50 eiro – šāda naudas summa ir viena vieta izlozē.

Pārskaitot naudu, klāt jāpieraksta cilvēka vārds, kurš piedalās moča izlozē. Iespēja laimēt būs 1:200, jo izlozē piedalīties var tikai 200 cilvēku.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Ja vēlies savas iespējas palielināt, tad attiecīgi nosūti 100 vai 200 EUR, lai aizpildītu vairākas izlozes vietas,” tā Miks.

Režisors Miks Ozoliņš draiskojas Losandželosas bārā kopā ar kādu skaistulīti

Ja 48 stundu laikā Miks saņems mazāk nekā 200 cilvēku pieteikumus, tad nauda nonāks atpakaļ loterijas tīkotāju kontos.

Neaizmirsīsim, ja pāris stundu laikā, kopš loterijas sākuma, režisora kontā nebūs “ienākuši” vairāki tūkstoši – viņš izlozi apstādinās un pārdos motociklu pircējam Losandželosā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Komplektā no sevis iekļauju sūtīšanu uz Lietuvu, kur uz tevis tālāk būs moča pārņemšana tur un atmuitošana, kas Klaipēdā esot ātra un lētāka nekā citur,” paziņo Miks.

Miks piebilst, ka loteriju kantoriem un VID ar šo visu nav nekāda sakara, jo izloze tiek rīkota ASV un režisors ir Amerikas iedzīvotājs.

Režisors ļoti vēlas, lai viņa motocikls, kuram dots vārds Mērsija, aizceļo uz Latviju un nokļūst laba tautieša rokās.

Traucoties ar motociklu, Miks apceļojis Ameriku, piedalījies dažādos šovos un vienkārši baudījis dzīvi.

Tēva un meitas ceļojums! Miks Ozoliņš un Eislija apceļo Kalifornijas piekrasti

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm