"Mūsu savienība ir kas fantastisks." Kašers atklāj, kā iepazinies ar mīļoto

Attiecību gadadienā gan Kašers, gan viņa mīļotais Jānis sociālo tīklu “Instagram” pārpludina ar jaunām viņu mazās ģimenītes fotogrāfijām, atmiņu stāstiem un nodemonstrē ģimenes mīluli.

2020. gada 22. oktobrī 12:30

“Tu esi fenomenāls cilvēks, un mūsu savienība ir kaut kas fantastisks! Es zināju, kas ir mīlestība, taču ar tevi tā ieguvusi pavisam citu sapratni, citas formas un apvāršņus,” vienu no fotogrāfijām komentē Kašers.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kašers atklāti pastāsta, kā ir būt gejam Latvijā

View this post on Instagram

Sēžu jau vairāk kā padsmit minūtes un neko jēdzīgu nevaru uzrakstīt!:):) Katru reizi aizpeldu garos atmiņu piedzīvojumos, kas pavisam organiski aizved uz nakamajiem, un tad uz nakamajiem.. un tad attopos pie tukšas lapas.. Tu esi fenomenāls cilvēks un mūsu savienība ir kaut kas fantastisks! Es zināju, kas ir mīlestība, taču ar tevi tā ieguvusi pavisam citu sapratni, citas formas un apvāršņus! Pirms gada, tieši šodien, 2 dienas pēc tavas dzimšanas dienas, mēs satikāmies.. Vērmanes dārzā, pie strūklakas.. 17:45.. tas nebija plānots kā randiņš! Instagramā sapazinušies un apmainījušies ar smieklīgām bildēm, kur cilvēkiem ir pastiprināti iezīmētas vai ietetovētas uzacis (Jānim ir ļoti gaišas uzacis, tāpēc liekas, ka to vispār nav- jap.. uzacis ir tās, kas saveda mūs kopā! āmen.:) ) mēs sapratām, ka melnā humora deva mums abiem stipri līdzīga.. jātiekās.. 17:40 Es kā vienmēr esmu ieradies agrāk.. apriņķoju kādas 15 reizes apkārt strūklakai.. bija pilnīgs miers, bet reizē visas iekšas ārdījās.. mēs taču iedzersim tikai kafiju.. un tad ar savu ērgļa aci (shoutouts Dr. Solomatina acu centram) es pamanīju tevi tur tālumā! Fak.. tava gaita, stāja.. iiiiiiiiiii… ? otrais fak – tu sāki runāt! bāc Janci.. kā es biju noilgojies dzirdet tavu balsi atkal.. (logiski, ka šī nebija pirmā dzīve, kurā esam tikušies) .. pirmajās 3 minūtēs, kā abi pēc tam nospriedām, jau tika saprasts – He’s the one! Laiks vienkarši apstājās.. vairākas stundas riņķojām cauri pilsētas parkiem un dārziem.. līdz.. tajā pašā Vērmanes dārzā, uz ietves, tu mani saķēri un noskūpstīji! (un man likās, ka es esmu tas džeks, kas kontroli vienmēr ņem savās rokās!:)) Nemelošu.. bija ļenganas kājas.. ?? jo nedod, Dievs.. tas skūpsts būtu bijis sūdīgs! ?? Tā nu es kā pajolis, pa pusei uz zemes, pa pusei 10 cm virs zemes, līdz galam samulsis, ļenganām kājām, mēģināju pateikt ko sakarīgu, sanāca vien pliks un garšīgs: “nu jaaaaaaaaaaa….!” ?? Literatūras skolotāja noteikti lepotos! ? Kopš tās dienas ne reizi neesam pavadījuši šķirti! (Tavs Brazilijas brauciens un mani TV šovi neskaitās).. P.S. bildē pa vidiņu- mūsu jaunā ģimenes locekle RAFFIE!:) nuuuuu… tur vajadzēs citu stāstu… ?? foto: @artursmartinovs

A post shared by Kasher (Kašers) Blums-Blumanis (@kasher_bb) on

Multimākslinieks atklāj savu un Jāņa iepazīšanās stāstu, sakot, ka 22. oktobrī 17.45 viņi pirmo reizi satikušies – Vērmanes dārzā, pie strūklakas. Būtiski, ka tikšanās nebija plānota kā randiņš.

Pāris iepazinies “Instagram” un, apmainījušies ar smieklīgām bildēm, kurās redzami cilvēki ar pastiprināti ietetovētām uzacīm. Šāda bilžu apmaiņa notikusi, jo Jānim pēc dabas ir ļoti gaišas uzacis, rodas sajūta, ka to vispār nav. Tā Jānis un Kašers sapratuši, ka melnā humora deva viņiem ir līdzīga.

Foto: Kašers un viņa partneris Jānis nosvin attiecību jubileju

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

View this post on Instagram

Katru rītu.. veselu gadu.. pirms tu dodies uz darbu- tu uztaisi man brokastis.. smukā rindiņā saliec vitamīnus.. Who else does this? ? Tu mani iedvesmo būt sevis labākajai versijai ik dienas! Tu esi gudrākais cilvēks, kādu zinu! Jānis zin visu par modes vēsturi, cilvēkiem, gadskaitļiem, datumiem, dienām! Nerunājot par arhitektūru! Katra mūsu pastaiga pa Rīgu ir izglītojoša ekskursija! Un vēl viņam ir zelta sirds! Mīļa, gaiša un laba! Un šo es rakstu jau ar asaru acīs, jo tu esi staigājošs brīnums, un man ir paveicies, ka Dievs visu salika tā, lai 2019. gada 22. oktobrī plkst. 17:45 es satiktu tevi! ????? Paldies! ❤️❤️❤️❤️ foto: @artursmartinovs #oneyear #red #modernfamily #franchie

A post shared by Kasher (Kašers) Blums-Blumanis (@kasher_bb) on

“Mēs esam stāsts.” Kašers publisko kopbildes, kurās redzams ar dzīves partneri Jāni

Uz tikšanos Kašers, kā jau ierasts, ieradās ātrāk un riņķoja apkārt strūklakai – iekšēji bijis pilnīgs miers un reizē viss “ārdījies”.

“Tad ar savu “ērgļa” skatienu pamanīju tevi tur tālumā. “Fak”… tava gaita, stāja… Otrais “fak” – tu sāki runāt! Bāc, Janci, kā es biju noilgojies dzirdēt tavu balsi atkal – loģiski, ka šī nebija pirmā dzīve, kurā esam tikušies. Pirmajās trīs minūtēs abi sapratām, ka esam satikuši īsto,” mīļi paziņo Kašers.

Laiks apstājies, vairākas stundas Kašers un Jānis riņķojuši cauri pilsētas parkiem un dārziem, līdz tajā pašā Vērmanes dārzā Jānis saķēris Kašeru un noskūpstījis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

View this post on Instagram

Family. You, Me & Raffie foto: @artursmartinovs #oneyear #red #modernfamily #franchie

A post shared by Kasher (Kašers) Blums-Blumanis (@kasher_bb) on

“Man likās, ka esmu tas džeks, kurš kontroli vienmēr ņem savās rokās. Nemelošu, bija “ļenganas” kājas, jo nedod, Dievs, tas skūpsts būtu bijis sūdīgs. Tā nu es kā “pajolis”, pa pusei uz zemes, pa pusei virs zemes, līdz galam samulsis, “ļenganām” kājām, mēģināju pateikt ko sakarīgu, sanāca vien pliks un garšīgs – nu jā,” atmiņu stāstu turpina Kašers.

Kopš tās dienas Kašers un Jānis nav bijuši šķirti, jo Jāņa Brazīlijas brauciens neskaitās, tāpat arī Kašera dalība dažādos televīzijas šovos.

Kašers padalās arī ar to, ka Jānis jau veselu gadu pirms darba uztaisa viņam brokastis, kā arī skaistā rindiņā saliek vitamīnus.

Foto: Kašera mīļotais Jānis publisko “karstus” kadrus no vannas

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kašers par homofobiju Latvijā, šķiršanos no iepriekšējā drauga un jaunas mīlestības atrašanu

Nu Kašera un Jāņa ģimeni ir papildinājis mīlulis – kucēns, kuru pāris nosaukuši par Rafiju.

Apsveicam mīlniekus attiecību gada jubilejā!

View this post on Instagram

“US” I like the sound of that. foto: @artursmartinovs #oneyear #red #modernfamily

A post shared by Kasher (Kašers) Blums-Blumanis (@kasher_bb) on

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm