tv3.lv

Mūziķes Tinas Karol 67 gadus vecais tēvs pieteicies armijā, lai aizstāvētu Ukrainu

Ukraiņu dziedātāja Tina Karol kara sākumā emigrēja no Ukrainas. Sieviete apbraukā Eiropu, sniedz koncertus, piedalās protesta akcijās, vada labdarības fondu un kā vien spēj palīdz dzimtenei. Māksliniece patriotismu iemācījusies no sava tēva.

27. maijā 11:31

Tinas 67 gadus vecais tēvs Grigorijs Libermans droši var izbraukt no Ukrainas un patverties kādā no kaimiņvalstīm. Vīrietis, sākoties karam, atteicās pamest Ukrainu, bet gan pieteicies armijā, lai aizstāvētu dzimteni.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mākslinieces tēvs pirms pensijas darbojies militārajā jomā un uzskata, ka viņa pienākums jebkurā vecumā ir cīnīties par tautas brīvību.

”Ukrainā dzīvo mana ģimene un viss mans radošais kolektīvs. Viņi gaida mani. Nezinu, kad varēšu viņus satikt. Kā viņi jūtas? Dusmas un bailes. Bet viņi kaut kā turpina dzīvot. Tēvs varēja pamest Ukrainu, bet izlēma palikt un aizstāvēt zemi, viņš pievienojās teritoriālās aizsardzības brīvprātīgajiem. Tas nebija viegls lēmums,” intervijā franču izdevumam ”Le Figaro” noteica Tina.

Par savu ieroci māksliniece sauc mūziku, viņa braukā pa pasauli, lai stāstītu patiesību par karu un palīdzētu savākt pēc iespējas vairāk līdzekļu Ukrainas vajadzībām.

”Ukraina ir vienota cīņā par uzvaru. Katrs no mums ir gatavs uz visu, lai uzvarētu. Mēs uzvarēsim, jo mūsu sirdīs ir mīlestība un cerība. Mēs esam uz savas zemes, gribam saglabāt savu nāciju, savu valodu. Mēs esam brīvi cilvēki, kuri nekad nav bijuši un nebūs zem kāda kontroles,” tā Tina.

Dziedātāja pārdzīvo par ikvienu Ukrainas māti, uzskatot, ka tieši ukraiņu māmiņu sirdis tiek visvairāk ievainotas. Ukrainas māmiņu sirdis raud katru dienu par saviem bērniem, jo svešu bērnu nemēdz būt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Par savu dēlu mūziķe var neuztraukties, viņas 13 gadus vecais dēls Veniamins jau vairākus gadus mācās Londonā. Tinas dēla tēvs ir Jevgeņijs Ogirs ar kuru viņa bija precējusies piecus gadus, līdz ģimenes laimei ceļā stājās nāve, aizsaucot sev līdzi mūziķes mīļoto. Daudzas Tinas emocionālās dziesmas ir veltītas tieši mirušajam vīram un viņas dvēseles sāpēm.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm