tv3.lv

Anita Intaite laiž klajā singlu "Paslēpes". Tapis arī emocionāli piesātināts videoklips

Dziedātāja Anita Intaite, kura līdz šim latviešu mūzikas pasaulē zināma kā kontrastiem bagāta māksliniece, klausītāju vērtējumam nodevusi jaunu dziesmu “Paslēpes”. Dziesmai tapis arī emocionāli piesātināts vizuālais vēstījums.

2021. gada 22. aprīlī 14:00

Māksliniece Anita Intaite apvieno gan enerģisku dumpinieciskumu, gan sapņainu romantismu. Caur vārdiem, simboliem un skaņām viņa rada pati savu realitāti, vienlaikus arī citus iedvesmojot būt patiesiem un brīviem. Tas jaušams arī mākslinieces jaunākajā singlā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dziedātāja Anita Intaite jeb Košā pēc lieliska ceļojuma iedzīvojusies depresijā

Anita Intaite izdod sievietēm veltītu dziesmu

“Man ir svarīgi ieklausīties sevī. Tur slēpjas mans spēks un mana brīvība. Arī dziesma “Paslēpes” ir par sevis sastapšanu. Par atvadām no pagātnes un visa vecā, kas vairs nekalpo par labu. Ieskatīties dziļi sevī un paskatīties acīs patiesībai – tas nav viegli! Tomēr, ja esi gana drosmīgs spert soļus pretī patiesībai, kļūsti brīvs un rodi iekšējo harmoniju,” norāda Anita.

Dziesmas “Paslēpes” teksta autore ir pati dziedātāja, savukārt videoklips tapis sadarbībā ar režisoru Raiti Jāni Raitumu, kurš videoklipā ir arī galvenās vīriešu lomas atveidotājs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Domājot par dziesmas vizuālo vēstījumu, vēlējos, lai tas ir emocionāli piesātināts, patiess. Tā arī radās mans un Raita kopdarbs – dziesmas “Paslēpes” videoklips, kurā esam ne vien sapinuši savus stāstus, bet iekļāvuši arī galveno vēstījumu, ko vēlamies nodot klausītājam – nepazaudēt sevi un mirkli, kurā dzīvojam tieši tagad,” turpina Anita.

Anita Intaite jaunā ampluā: rokere piedāvā dziesmu elektro ritmos

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

Arī režisors Raitis Jānis Raitums uzsver veiksmīgo sadarbību ar mākslinieci: “Radot mākslu, man ir svarīgi būt atklātam, patiesam pret sevi, pat ievainojamam. Sastrādāties ar Anitu bija patiesi viegli, jo šajā ziņā esam ļoti līdzīgi, arī mūsu vērtības sakrīt. Anitai bija nepieciešams atbalstošs partneris, bet man – nepieciešamība radoši izpausties. Tā nu tas ir rezultējies dziesmas videoklipā.”

Savukārt dziesmas producentam Jānim Narbutam, kurš ar Anitu sadarbojies jau iepriekš pie dziesmas “Nepieradinātā” un zināms arī kā grupas “Rock’n’Berries” basģitārists, darbs pie dziesmas radījis nostalģiskas sajūtas: “Man šī dziesma atsauc atmiņā pusaudžu laikus, kad pasaules topos mirdzēja tādas grupas kā “Incubus” un “Puddle of Mudd”. Arī Anita ir ļoti radoša un spilgta personība. Viņas dziesmas vedina uz pārdomām, bet katrs to vizuālais noformējums ir kā spēcīgs kinematogrāfisks darbs.”

Dziesmas Paslēpes videoklips uzņemts K.K. fon Stricka villā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm