tv3.lv

ANNNA izdod ironisku dziesmu par palikšanu mājās

Nīderlandē dzīvojošā latviešu dziedātāja ANNNA jaunā gada sākumā izdevusi jaunu singlu “Happy Pill”, kas ir ironiska dziesma par palikšanu mājās.

2021. gada 10. janvārī 12:10

“Dziesma gluži burtiski apraksta visas tās negatīvās emocijas un ziņas, ko mums visiem nācās piedzīvot 2020. gadā. Tajā pašā laikā šīs dziesmas pozitīvā noskaņa palīdzēs ikvienam pasmieties un skatīties uz jaunu, daudz labāku gadu,” vēsta ANNNA , īstajā vārdā Anna Madara Pērkone, kura plašāku atpazīstamību Latvijā ieguva pērn, kad piedalījās “Eirovīzijas” nacionālajā atlasē.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šoreiz dziedātāja savu dziesmu prezentē ar dažādiem maziem, smieklīgiem video. Ģērbusies ne savā stilā ierastajās, pūkainās čības mājas čībās un treniņbiksēs. Šajos video dziedātāja attēlo dažādas ironiskas karantīnas situācijas kā arī piemin internetā populāras 2020. gada “memes”. Tādējādi dziedātāja cer savus klausītājus ierosināt domāt pozitīvākas domas un skatīties uz lietām no pozitīvās puses, klausoties “Happy Pill”.

26 gadus vecā ANNNA ir ne tikai paguvusi iesildīt Amerikāņu dziedātājas LP koncertu Siguldā, bet arī pārstāvēt Latviju starptautiskajā mūzikas festivālā “Eurosonic”, Nīderlandē un uzvarēt “Amsterdam Dance Event Demolition” konkursā.

Arī 2020. gads viņai ir bijis notikumu pilns. Pēc atceltiem koncertiem dziedātāja paspēja nospēlēt vairākus interaktīvus straumēšanas koncertus, kā arī dažus koncertus gan Latvijā, gan Nīderlandē. Viņas sadarbības dziesmas ar citiem māksliniekiem pirmizrādes piedzīvoja BBC Radio 1, kā arī “Britu Mixmag” tiešsaistes žurnālā. Tikmēr Nīderlandes lielākajais mūzikas žurnāls “OOR.nl” Annnu nominēja kā vienu no trīspadsmit 2020. gada daudzsološākajiem mūzikas talantiem.

Plānots, ka 29. janvārī dziedātāja izdos savu pirmo EP.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm