tv3.lv

"Astoņu sezonu laikā esmu pirmā, kura no Latvijas ieguva iespēju prezentēt valsti ukraiņu šovā “Golos”. Tas nav nieks!" Jana Kļaviņa par piedzīvojumiem Ukrainā

Latviešu dziedātāja Jana Kļaviņa, kuru iepazinām ar pseidonīmu Kamilla, otrajā kārtā izkrita no populārā Ukrainas televīzijas šova “Golos”. Māksliniece par to nebēdā, bet priecājas par lielisko piedzīvojumu.

2019. gada 20. martā 18:05

Pēc veiksmīgas uzstāšanās, bet, nesaņemot iespēju turpināt iekarot “Golos” skatuvi, daudzi uzskatīja, ka Jana ir noskumusi un viņas sapņi ir sasisti “putekļu lēveros”. Māksliniece ar sociālo tīklu palīdzību paziņo, ka tā nebūt nav.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Esmu laimīga, un ziniet kāpēc? Jo nu man esat jūs, mans atbalsts ar kura palīdzību varu uzkāpt pat Everestā,” fanus uzrunā Jana.

Piedalīšanās šovā bijis mūziķes sapnis, viņu sadzirdējuši miljoniem cilvēku, neko vairāk nevar vēlēties neviens mākslinieks.

“Astoņu sezonu laikā esmu pirmā, kura no Latvijas ieguva iespēju prezentēt valsti Ukraiņu šovā “Golos”. Tas nav nieks! Šovam pieteicās aptuveni 7000 cilvēku,” sociālajos tīklos raksta Jana.

Video: latviešu dziedātāja Jana Kļaviņa apbur Ukrainas šova “Golos” žūriju ar īpaši emocionālu dziedājumu

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Māksliniece ir droša, ka ikviens no šiem 7000 tūkstošiem cilvēku ir ļoti talantīgs, tā ir vēl viena uzvara, jo viņu sadzirdēja un novērtēja!

Arī dziedāšanu duetā ar Deividu Ahelrodu Jana uzskata par lielu veiksmi, labāku partneri viņas mentore, dziedātāja Tīna Karola nebūtu spējusi piemeklēt.

Dziedātāja piebilst, ka nekad neko nevar zināt, iespējams viņa un Deivids vēl ko muzikālu kopā izdomās, kā nekā viņiem izdevās lieliski sadziedāties.

Neatkarīgi no veiksmīgās uzstāšanās Jana Kļaviņa pamet ukraiņu šovu “Golos”

Jana saņem neskaitāmas atbalsta vēstules un beidzot savā dziedātājas karjerā jūt lielu atbalstu un paziņo, ka šis atbalsts liek viņai sajust “spārnus”.

“Nu tikai uz priekšu ir jāiekaro jaunas virsotnes,” priecīgi raksta Jana.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm