tv3.lv

ASV dzīvojošā "fabrikante" cietusi nopietnā negadījumā

Inga Puhova, kuru kā Soho Latvija iepazina šovā “Talantu fabrika”, jau vairāk nekā 10 gadus dzīvo Amerikas Savienotajās Valstīs. Nesen sieviete cietusi nopietnā negadījumā un guvusi galvas traumu. Lai segtu ārstēšanās izmaksas, nepieciešams līdzcilvēku atbalsts.

2019. gada 14. martā 12:36

Kā liecina informācija pūļa finansēšanas vietnē gofundme.com, Inga baudot brīvdienas Traversē, Mičiganas štatā, iekļuvusi briesmīgā sniega motocikla avārijā un guvusi nopietnu galvas traumu. Pēc nedēļu ilgas ārstēšanās slimnīcā sievietes veselīgas stāvoklis ir uzlabojies, bet līdz pilnīgai atveseļošanai viņai priekšā ilgs ceļš.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pēc izrakstīšanās no slimnīcas viņu sagaida ilgs rehabilitācijas kurss, lai pilnībā atveseļotos un atgrieztos savā dzīves vietā Oklahomā.

Ikviens, kurš pazīst Ingu, ziņa, ka viņa ir viens no dāsnākajiem un laipnākajiem cilvēkiem. Viņa allaž ir pirmā, kura sniedz palīdzību un atbalstu citiem. Nu tas nepieciešams Ingai pašai.

Ingas ārstēšana izmaksā 300 tūkstošus ASV dolāru, un lai tās segtu, pūļa finansējuma vietnē gofundme.com uzsākta ziedojumu vākšanas kampaņa. Ingas draugi un tuvinieki novērtēs jebkuru naudas summu.

Inga ar skatuves vārdu Soho piedalījās pirmajā “Talantu fabrikā” 2003. gadā, kad savas prasmes šovā pārbaudīja arī Dons, Lily, Aisha, Ella, Roberto un citi. Nu jau vairāk nekā 10 gadus viņa dzīvo ASV, kurp bija devusies studiju nolūkos.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm