tv3.lv

Atgadījums ar Samantu Tīnu motivē Sabīni Berezinu mācīties krāsoties

Dziedātāja Sabīne Berezina augustā pabeigs mācības “Unastyle” imidža skolā, tas nekādā veidā netraucē viņai paralēli koncertēt, piedalīties konkursos un baudīt vasaras dāvātos priekus.

2018. gada 5. jūnijā 14:10

Doma par grima meistares profesiju Sabīnei radās jau sen, bet tā no visas sirds viņa izlēma uzsākt mācības, pateicoties kādam atgadījumam.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Mēs abas ar Samantu Tīnu koncertējām kopā ar Noras Bumbieres Fonda māksliniekiem. Redzēju, ka Samanta savu “make up” liek vismaz 1,5 stundas, lēni, mierīgi un cītīgi, man palika kauns. Ja koncerta sākums bija pulksten 18.00, tad es 17.50 sāku krāsoties, bet jau 17.55 pārģērbu kleitu. Tikai tagad saprotu, kāpēc es to darīju 5 minūtes, bet Samanta stundu,” sarunā ar portālu Skaties.lv atklāj Sabīne.

Dziedātāja piebilst, ka arī bildēs bija pamanāma atšķirība. Māksliniekam ir jāprot pareizi lietot kosmētiku, bet viņa prata tikai ikdienišķu grimu, ne skatuvisko.

Pēc dalības televīzijas šovā “X Faktors”, kurā iepriekš minētās imidža skolas studentes grimēja Sabīni, viņa parunāja ar skolas direktori Unu Bernatoviču un drīz vien uzsāka mācības. Lielu atbalstu skatuves māksliniecei sniedza vīrs Atis, pateicoties kuram jau augustā dziedātāja iegūs diplomu.

“Esmu iemācījusies dažādas tehnikas, daudz ko par produktiem, kā pareizi jāklāj dekoratīvā kosmētika. Kādreiz es pat uz sausas ādas esmu likusi tonālo krēmu, bet ir taču bāzes, ir mitrinošie krēmi. Esmu arī likusi tumšāku tonālo, bet patiesībā tas jāliek par vienu toni gaišāks par sejas ādu, jāpielīdzina kaklam. Ir daudz šādu mazu, ļoti svarīgu nianšu. Atklājot šo informāciju publiski, man smiekli nāk, bet es nekaunos. Nevar visiem būt talanti un perfektas zināšanas pilnīgi visā,” smejas Sabīne.

Kopš Sabīne apgūst grima mākslu, tā tramvajos dziedātāja to vien dara, kā pēta citas sievietes, it sevišķi jaunas meitenes. Reizēm māksliniece iedomājas, ka varētu ieteikt, kā labāk, kā nevajadzētu, bet sakautrējas, un nav jau zināms, kādu atbildi saņems pretī.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Pašai sevi krāsot vēl jātrenējas. Ja citi saka, ka sevi vieglāk, esmu izņēmums. Krāsojot sevi, raustās plakstiņš, krāsojot citus, viss kārtībā,” tā Sabīne.

Mācības, koncerti netraucē dziedātājai kopā ar grupu “Hypnotic” piedalīties ārvalstu vokālajos konkursos. Meitenes tikko atgriezušās no Polijā notiekošā konkursa “Muszelki Wigieri”.

Vokālā grupa ieguva pirmo vietu, naudas prēmiju un goda rakstu no “ZAIKS” komponistu un autoru fonda, par to, ka orķestra pavadībā izpildīja dziesmu poļu valodā.

“Gatavojamies konkursam Ukrainā. Konkursi ir lieliska iespēja apceļot pasauli, gūt pieredzi, kā arī iegūt naudas balvas tālākai karjeras attīstībai. Mācīties dziesmas svešvalodā, sākumā liekas ļoti grūti, mežģās mēle, bet, bieži klausoties un skatoties tekstā, prāts sāk atcerēties. Pārrakstām dziesmu latviešu burtiem, kā dzirdam, tad pēc teksta liekam kopā un iemācamies,” skaidro Sabīne.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm