tv3.lv

Aukstums nav šķērslis! Alekss Silvērs Aminatas sarakstītajai ”Eirovīzijas” dziesmai gatavo ļoti iespaidīgu klipu

Jau janvārī notiks Eirovīzijas nacionālās atlases pusfināli, vienā no šiem pusfināliem piedalās arī dziedātājas Alekss Silvērs. Alekss startē dziesmu konkursā ar dziedātājas Aminatas dziesmu “Fireworks”. Dziesmai nofilmēts video klips, kurš, kā var spriest pēc pirmā ieskata, solās būt ļoti iespaidīgs.

2018. gada 28. decembrī 17:32

Alekss stāsta, ka filmēšana ilgusi astoņas stundas, bez liekām pauzēm, neviens nav gribējis velti tērēt laiku aukstumā, bet izdarīt visu maksimāli labi un ātri. Klips filmēts lielā angārā, kas netiek apsildīts, tātad temperatūra iekštelpās bijusi tāda pati kā ārā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Filmējos gan ādas jakā, gan T krekliņā, protams, bija auksti, bet laba rezultāta dēļ biju gatavs salt. Aizkulisēs bija silta tēja, ikreiz kā bija maza pauze steidzos dzert tēju un kaut nedaudz sasildīties,” atceras Alekss.

“Tu gaidi, kad starp jums būs emociju “salūts”. Varbūt, nav jēgas gaidīt?” Alekss Silvērs ar Aminatas dziesmu cierē uz “Eirovīziju”

Aizkulišu telpā, kur norisinājās grimēšanas darbi, bija sildītājs, tātad, mazajā telpā bija silti, bet iziet no mazās telpas ledainajā aukstumā, bijis ļoti grūti.

“Paveicās, ka ar mani strādāja profesionāļi, kuri nečīkstēja par aukstumu, bet darīja visu rezultāta vārdā. Videoklipu filmēja Andrejs Aleksejevs, bet mana mūza klipā bija “Latvijas Nacionālās Operas un Baleta” soliste Alise Bodnere, toties horeogrāfiju radīja Deniss Tumakovs,” aizkulises atklāj Alekss.

Jaunais klips būs kas pilnīgi jauns, redzēsim Aleksu jaunā ampluā. Ja citos videoklipos dziedātāja tēli bija saistīti ar uzvalku valkāšanu, šoreiz tā nebūs. Mākslinieks būs redzams drastiskākā, agresīvākā, ekspresīvākā tēlā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziemassvētkos Alekss Silvērs pirmo reizi cep piparkūkas un bauda saldeno svētku aromātu

“Tetovējumi, uguns, “grunge” stils, nekāda glamūra un romantikas. Un kāda romantika? Dziesma ir par mīlestību, kurā nav romantikas, ir tikai kaislība, emocijas, valdzinājums un ciešanas,” skaidro Alekss.

Klipā ar kustību tiks izrādītas emocijas, mīlestība, ciešanas un mīlestība caur ciešanām.

“Visiem tā ir bijis, ka, esot līdzās mīļotajam cilvēkam, jūtam emociju salūtu, mana mūza Alise palīdzēja šīs emocijas ļoti labi atspoguļot,” priecājas Alekss.

Jauno videoklipu varēsim redzēt jau janvāra sākumā, īsi pirms pusfināliem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm