tv3.lv

“Austras balvai 2021” izvirzīti 12 albumi

Mūzikas apbalvojumam “Austras balva 2021” šogad izvirzīti divpadsmit albumi ierasto desmit vietā, un uzvarētājs tiks paziņots 16. jūnijā.

2021. gada 27. maijā 14:32

Kā norādījis pasākuma rīkotāju pārstāvis Normunds Vucāns, ņemot vērā pandēmijas radītos ierobežojumus, šogad “Austras balva” tika pārcelta no novembra vidus uz vasaras sākumu, savukārt sākot no 2022.gada tiek plānots, ka balvas pasniegšanas ceremonija notiks ap 4. maiju.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tā kā šogad uz balvu varēja pretendēt visi tie latviešu vai Latvijā dzīvojošu mūziķu radīti albumi, kas izdoti laika posmā no 2019. gada 19. oktobra līdz 2021. gada 28. februārim, šoreiz nominantu loks ir paplašināts no ierastajiem desmit ierakstiem līdz divpadsmit.

2021. gada “Austras balvai” nominēts dziedātājas Alises Jostes ieraksts “Šākātā”, hiphopa mākslinieka anša albums “Liela māksla”, mūziķa Artura Skuteļa ieraksts “Lavīna”, mūzikas producenta “Domenique Dumont” albums “People On Sunday”, grupas “Ezeri” ieraksts “Sāls”, apvienības “Kasetes” albums “Dialogue”.

“Austras balvai” nominēts arī projekta “Nesen” ierasts “Tas būs ilgi”, mūziķes Sign Libra albums “Sea to Sea”, grupas “Stūrī zēvele” albums “Labvakar”, grupas “Tesa” ieraksts “Control”, hiphopa mākslinieces Ūga albums “LG ir HH”, grupas “Židrūns” albums “Kovārņu mazbērniem”.

Līdzīgi kā iepriekšējos gados, arī šogad žūrija no divpadsmit nominētajiem albumiem izvēlēsies vienu uzvarētāju, kas saņems naudas balvu 1000 eiro apmērā turpmākās darbības veicināšanai no biedrības “Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA).

Šogad “Austras balva” tiks pasniegta jau sesto reizi, un iepriekš to ir saņēmusi mūziķe Alise Joste, grupas “Rīgas modes”, “Satellites LV”, “Polifauna” un “Tribes of the City”.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm