tv3.lv

Dināra Rudāne stāsta par savu mīlestību pret motocikliem un gadu laikā gūtajām traumām

Dziedātāja Dināra Rudāne pat pēc meitas dzimšanas nav metusi pie malas braukšanu ar motociklu. Motocikls joprojām ir viņas ikdienas pārvietošanās līdzeklis, kā arī braukšana ar šo spēkratu palīdz māksliniecei atslābināties pēc saspringtas dienas.

2019. gada 22. maijā 10:40

Sociālā tīkla “Instagram” stāstos Dināra parāda atbalstītājiem abus savus “Ducati” zīmola motociklus. Vienam no spēkratiem ir jau vienpadsmit gadi, tieši tikpat, cik viņas tiesībām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mīļi foto: dziedātāja Dināra Rudāne beigusi slēpt meitas sejiņu

Māksliniece aizdomājas, ka nākamgad viņas motociklu kolekcijai var pievienoties “Harley-Davidson” zīmola motocikls, jo viens no zīmola ražojumiem iepaticies mūziķei.

Pērkot pirmo motociklu, Dināra ņēmusi kredītu, dziedātāja vēlējusies jaunu motociklu un uzreiz pārbaudītas vērtības, ko grandiozu vai vispār neko.

“Pirmais, ar ko esmu braukusi, ir motocikls, automašīnas mani neinteresēja. Mācīties teoriju mani motivēja motocikls. Mamma ātri vien samierinājās ar manu lēmumu, jo jau no skolas laikiem teicu, ka man būs motocikls. Tā nebija mirkļa iegriba,” atbalstītājiem stāsta Dināra.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mācoties braukt, vairākkārt gadījās nokrist. Visas traumas gūtas pirmajā braukšanas gadā. Pirmajā treniņu reizē laukumā dziedātāja kritusi divas reizes, gūstot nelielas traumas. Uz traumpunktu nācies braukt un vēl tagad ir palikušas rētas.

Pirmo laiku pēc dzemdībām Dināra Rudāne jutusies kā “piena fabrika”, ne cilvēks

Vēlāk vēl kritusi divas reizes un arī tikusi viegli sveikā – tikai ar izmežģītu plecu.

Kritieni nemazināja viņas mīlestību pret motocikliem, un nākamos desmit gadus mūziķe braukusi jau bez kritieniem.

“Lielākais ātrums, kuru esmu izspiedusi no motocikla, ir 230 kilometri stundā, un tas notika uz trases. Tik liels ātrums nav patīkams braukšanai. Sāk jau pūst nost no motocikla, un tā nav bauda,” fanus informē Dināra.

Arī pēc bērna dzimšanas mūziķe uz koncertiem un mēģinājumiem, kur dodas viena, par pārvietošanās līdzekli izvēlas motociklu. Tāpat arī vakaros, kad citi dodas pastaigās, viņa priekšroku dod galvas “vēdināšanai”, traucoties ar motociklu.

Motociklus, ātrumu Dināra salīdzina ar brīvības sajūtu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm