tv3.lv

Dita Svarupa nosvin Amiēla mēneša jubileju, publiskojot skaistas fotogrāfijas

27. augustā kristīgās mūzikas izpildītāja Dita Svarupa, kuru pirms gada iepazinām kā šova “X Faktors” pretendenti, kļuva par māmiņu otrajam dēlam. Amiēla mēneša jubileju lepnā māmiņa nosvinēja, publiskojot skaistus ģimenes foto.

2019. gada 1. oktobrī 12:55

“Mazajam Amiēlam apritējis mēnesītis. Tik maz un tomēr tik daudz. Daudzi jautā, kā mums iet? Iet labi. Citreiz izaicinoši. Bet kuram gan tā neiet? SKAĻI – tas noteikti. Arī mīļi un sirsnīgi,” sociālajā tīklā “Instagram” raksta Dita.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dziedātāja Dita Svarupa otro reizi kļuvusi par māmiņu

View this post on Instagram

Vakardien mazajam Amiēlam apritēja viens mēnesītis. Tik maz un tomēr tik daudz. Daudzi jautā, kā mums iet. Iet labi. Citreiz izaicinoši. Bet kuram gan tā neiet? SKAĻI. Tas noteikti. Bet arī mīļi un sirsnīgi. Katru reizi, kad Ārons samīļo, sabučo brālīti, mūsu sirdis izkūst. Viņš nevar sagaidīt, kad varēs jau spēlēties ar viņu. Un tas ir tāds prieks un atvieglojums! Jo domājot par otro bērniņu, mēs domājām par viņu. Šīs ienākušās dvēselītes mūsu apgādībā ir tāda atbildība. Vakardien jauniešu vakarā sadzirdēju – ģimene ir mūsu vislielākais un primārākais misijas lauks. Un, bāc, ku tas ir grūti! Bet tik ļoti vajadzīgs! Kurš gan cits, ja ne vecāki ievirzīs viņus dzīvē? ?.. Lai mums visiem izdodas! ✨ ?? @sintijaphotography rādīts skaistums. • • • • #family #together #parents #parenting #parenthood #wife #women #redhair #lightroom #tree #nature #couple #couplegoals #couplephotography #botaniskaisdarzs #flowers #child #children #childhood #smallme #cute #cutenessoverload #love #photo #photography #photographer #photoshoot #familyphotography

A post shared by DITA SVARUPA (@d_tta) on

Dita Svarupa skaidro, kāpēc dēlam devusi vārdu, kas Latvijas robežās vēl nevienam nav bijis

Katru reizi, kad divus gadus vecais Ārons sabučo un samīļo brālīti, Ditas sirds “izkūst”. Divu dēlu māmiņa paziņo, ka vecākais dēls nevar sagaidīt, kad varēs spēlēties ar mazo Amiēlu.

Šādas Ārona domas ir liels prieks un atvieglojums, jo, domājot par otro bērniņu, Dita ar vīru prātojuši arī par Āronu un viņa uztveri.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Draudzes jauniešu vakarā sadzirdēju – ģimene ir mūsu vislielākais un primārākais misijas lauks. Tas ir grūti, bet tik ļoti vajadzīgs! Kurš gan cits, ja ne vecāki ievirzīs bērnus dzīvē?” aizdomājas Dita.

Jau drīzumā Dita un viņas vīrs Raimonds svinēs astoņus gadus attiecībās un četrus gadus laulībā, divu dēlu māmiņa novērtē ikvienu dienu kopā ar mīļajiem un pasakās par katru mazumiņu.

Skaistā ģimenes foto sesija tapusi “LU Botāniskā dārza” oranžērijā un fotogrāfiju autore ir Sintija Lejniece.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm