tv3.lv

Divas seksīgas un bezbailīgas blondīnes sniedz īpašu koncertu Brasas cietumā

Nereti mūziķi ar savu daiļradi priecē ne tikai cilvēkus klubos, bet dodas pat uz cietumiem, lai radītu svētkus cilvēkiem, kuri atrodas ieslodzījumā. 6.martā seksīgās dziedātājas Katy Tindemark un Tamāra Rutkovska muzicēja Brasas cietumā, kurā mitinās vīrieši.

2019. gada 8. martā 13:30

Katy Tindemark cietumā uzstājās otro reizi, pirmo reizi koncerts rīkots tieši ieslodzītajiem, bet šoreiz tas bija vairāk kā veltījums darbiniekiem. Ieslodzītie, kuri baudīja uzstāšanos nebija vairāk par desmit.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Nepatīk, ka, ieejot cietumā, atņem telefonu. Telefonā ir visa mana dzīve, nevaru ne vijoli noskaņot, ne atkārtot dziesmu vārdus. Tas mani ļoti ierobežoja, noteikti negribētu būt ieslodzījumā ilgāk par trīs stundām,” aizdomājas Katy.

Kas gultā ir labāks: vīrietis vai sieviete? Biseksuālā Katy Tindemark runā atklāti

Dziedātāja atceras, ka pirmā reize, uzstājoties ieslodzījuma vietā, bijusi interesanta, ja parasti viņa uz skatuves saka, ka viņai prieks būt kādā vietā, par cietumu tā nevar teikt, tāpēc bijis jādomā, kā uzrunāt klausītājus.

“Sākumā jutu, ka ieslodzītie ir saspringti, neatslābinās, bet ar dziesmu palīdzību viss mainījās. Ieslodzītie smaidīja, klausījās, aplaudēja, žēl, ka viņi nevar celties kājās un dejot,” tā Katy.

Otro reizi aicinājumu uzstāties Brasas cietumā Katy pieņēmusi ar prieku, kā nekā viņas jaunais dzīves moto aicina darīt tikai to, kas sagādā pozitīvas emocijas. Tā kā pagātnē uzstāšanās cietumā radījusi prieku, viņai nav bijis iemesls atteikt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mūziķe neslēpj, ka daudzi domā, ka cietumā viss ir bailīgi un ik uz stūra valda briesmas. Katy tā nedomā, apkārt ir apsargi un cilvēki nav zvēri, viņi spēj novērtēt pozitīvo un pret to attiekties ar laipnību.

Tamāra stāsta, ka šī bija trešā reize, kad viņa koncertēja kādā no Latvijas cietumiem.

“Pirmo reizi cietumā uzstājos vasarā, koncerts notika Brasas ieslodzījuma vietā. Bija uztraukums, nezināju ko sagaidīt, kā mūs pieņems, ko varu teikt, kā jāizturas, lai neizdarītu, nepateiktu, ko lieku un neizprovocētu,” stāsta Tamāra.

Vasarā ieslodzītajiem tika rīkots liels koncerts, kurā uzstājās Tamāra Rutkovska, Katy Tindemark, Miks Dukurs un “A Eiropa”, koncerts ildzis četras stundas. Šo koncertu Tamāra sauc par vienu no neparastākajiem savā dzīvē.

“Mūs uzņēma ļoti labi, cietumā cilvēki prot klausīties un nevaru aprakstīt vārdiem, kāda enerģija bija tajā dienā. Es biju piepildīta ar foršām, labām emocijām, to negaidīju,” stāsta Tamāra.

Otrā reize Tamārai bija pavisam nesen, kad viņa viesojās Iļģuciema sieviešu cietumā, kur uzstājās kopā ar savu grupu un sniedza stundu garu koncertu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Mūs uzņēma ļoti labi, meitenes aplaudēja, dziedāja līdzi. Viņām tas bija liels notikums, bet mūsu galvenais mērķis vienmēr ir, lai cilvēki klausās, saņem labas emocijas. Nav būtiski mūs klausās klubā, vai cietumā, galvenais ir enerģija, atmosfēra un pārdzīvojumi,” stāsta Tamāra.

Traukšanās pa piesnigušajiem ceļiem, risks! Skaistā rokmūziķe Tamāra prezentē jaunu videoklipu

Tā kā Brasas cietums drīzumā tiks likvidēts, tad Tamāra un Katy tika uzaicinātas uzstāties, lai pateiktos māksliniecēm par ieguldījumu resocializācijas procesā.

“Uzstājos viena ar ģitāru, galvenais ir vārdi un dvēsele, nav būtiski pavadījums ir ar grupu vai tikai ģitāru, publika to pieņem pateicīgi. Nodziedāju trīs savas dziesmas un vienu Viktora Coja dziesmu,” Tamāra par uzstāšanos.

Dziedātāja aizdomājas un paziņo, ka cietumā dažreiz ir patīkamāk uzstāties, nekā klubā, jo cilvēki, kuri atrodas ieslodzījumā prot novērtēt sīkumus, tos, kurus brīvībā visi uztver kā pašsaprotams lietas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm