tv3.lv

Dziedātāja Jeļena Matule uzskata, ka seksualitātes līdzsvars ir ļoti būtisks ceļā uz laimi

Dziedātāja, šova “X Faktors” dalībniece Jeļena Matule uz skatuves redzama īsiem svārciņiem, dziļiem dekoltē, un no viņas burtiski izstarojas seksualitāte. Jeļena atklāj savas domas par seksualitāti.

2019. gada 4. martā 10:10

Jeļena stāsta, ka mūsu sabiedrībā nav pieņemts runāts par seksualitāti, kaisli un tās izpaušanu. Tas motivē daudzas sievietes kautrēties no savām dabiskajām vajadzībām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Uzskatu, ka par seksualitāti jārunā, ja ir vēlēšanās par to runāt. Var aiziet ekskursijā uz “seksšopu” vai pat uzdrīkstēties apmeklēt “Erotu”. Gan festivāls, gan veikali palīdzēs ieraudzīt, kā izrotāt un dažādot savu seksuālo dzīvi,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Jeļena.

“Musulmaņi apzinās, ka mūsu reģiona sievietes ir viegli pierunājamas uz seksuālām attiecībām.” Jeļenas Matules pieredze Arābu Emirātos

Dziedātāja uzskata, ka katram cilvēkam jābūt godīgam pret sevi pašu, kā arī pret savu partneri, tad arī viss būs augstākajā līmenī.

Mūziķe aicina pašiem sev atbildēt uz jautājumu, vai attiecību jomā viss apmierina, vai nav vēlme pamēģināt ko jaunu?

Jeļena apzinās, ka jauniešiem skolās neiemāca, kā sadzīvot ar savu seksualitāti, tas pēc viņas domām ir pareizi, jo skolās mācās bērni un viņiem pietiek ar bioloģijas un drošības pamatiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Māksliniece priecājas, ka mūsdienas ir internets, kur var painteresēties par visu, iegūt informāciju, ieraudzīt citu cilvēku piemērus un izvēlēties, kam sekot un no kā izvairīties.

Dziedātāja Jeļena Matule uzsākusi cīņu ar liekajiem kilogramiem

“Kad šādas iespējas nebija, mēs biežāk varējām redzēt diezgan vulgāri sapucētas jaunietes, kuras dodas pastaigā vai uz diskotēku. Tas tāpēc, ka seksuālās tieksmes jau sāk veidoties, organismam izstrādājot hormonus, bet prātam nav informācija, kā rīkoties, kādas var būt sekas,” aizdomājas Jeļena.

Iesākto domu Jeļena turpina sakot, ka ir ģērbšanās stereotipi, kas ļauj atkailināt vai nu dekoltē, vai nu kājas, bet ne abus kopā, tas esot vulgāri.

“Nevilkt kopā vairāk par 13 rotām, ieskaitot – auskarus un pogas. Kosmētikas izvēlei pat vakarā ir jābūt vai nu spilgtām lūpām, vai acīm, abi kopā ir vulgāri. Šādas zināšanas kādreiz guvām no sabiedrības, tagad viss ir internetā, tik jāpainteresējas,” tā Jeļena.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Runājot par skatuvi, viss ir nedaudz savādāk, tērpam un “meikapam” ir citādākas funkcijas un līdz ar to arī robežas. Jeļena uzskata, ka bieži vien, lai sasniegtu seksuāla tēla efektu, pietiek ar atbilstošu tērpu un saprātīgu, atturīgu uzvedību. Ja uzvedība kļūst “koša”, tad apkārtējie sāks redzēt vulgaritāti, ne seksualitāti vai erotiku.

“Atceroties savu pieredzi, uzstājoties kabarē stila muzikāli horeogrāfiskajā uzvedumā, atzīšos, ka mūsu tēli bieži vien izskatījās ļoti erotiski, bet mēs nekad nebijām vulgāras. Mūsu horeogrāfija un scenogrāfija bija ļoti profesionāla, tērpi sakombinēti un kopti. Pārmērības vienmēr bija skatuviski attaisnotas. Reālajā dzīvē tā ģērbties būtu ļoti dīvaini,” atceras Jeļena.

Sievietēm, kurām ir aktuāls seksualitātes izjušanas jautājums, dziedātāja iesaka atrast informāciju internetā vai aiziet uz konsultāciju pie seksologa. Kā nekā seksualitātes līdzsvars ir ļoti būtisks ceļā uz laimi.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm