tv3.lv

Dziedātāja Liene Šomase: Esmu pati sev garīgais skolotājs

Dziedātāja Liene Šomase vasarā bauda dabu – skatuves māksliniece regulāri pastaigājas, smeļas iedvesmu un spēku no meža, kā arī velta laiku padziļinātajai elpošanai. Papildus tiek gatavoti dažādi projekti, un jau drīzumā no Lienes dzirdēsim ko jaunu un vasarīgu.

2018. gada 27. jūnijā 13:24

Vasaras pirmie mēneši paiet, baudot dabas mijiedarbību ar dažādiem, talantīgiem jauniešiem. Tas tiek panākts caur elpošanu un dziedāšanu. Liene gatavojas augustā notiekošajai nometnei “Iepazīsti un atklāj”, kur jauniešiem ir iespēja atklāt jaunus talantus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Vasara ir mans laiks. Patīk pastaigāties pa mežu, gar jūru, būt pie dabas, sakārtot domas un uzlādēties no dabas spēka. Mūsdienās cilvēki izmanto dažādus garīgos skolotājus, mēģina sevi no jauna atklāt, esmu to paveikusi jau pirms vairākiem gadiem. Tagad esmu pati sev garīgais skolotājs, bet dzīves situācijas mani māca un padara labāku, skaistāku,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Liene.

Liene uzskata, ka ikvienam pats labākais iespējamais garīgais skolotājs ir viņš pats, jo tikai mēs paši spējam sevi izprast un saprast, ko mācīties no katras situācijas vai satiktajiem cilvēkiem.

Dziedātāja iekšējo mieru iegūst, pateicoties labai, mierīgai, harmoniskai mūzikai, laika veltīšanai sev un, protams, elpošanai. Liene pievērsusies padziļinātai tehniskajai elpošanai, kas sabalansē iekšējo ķermeni un prāta mieru.

“Man patīk lasīt grāmatas, ar to palīdzību iedvesmot sevi, satikt sen neredzētus draugus. Galvenais ir baudīt dzīvi, jo dzīve ir tik skaista, cik skaistu mēs to vēlamies redzēt. Jāvelta laiks ģimenei,” smaida Liene.

Mūziķe vēlas, lai cilvēki vairāk mīlētu sevi, cienītu viens otru, lai ikvienam vasarā izdodas kaut uz nedēļu aizbraukt pie dabas un izjust dabas spēku. Daba palīdz aizmirst stresa situācijas un iegūt iekšējo mieru.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm