tv3.lv

Dziedātājai Jeļenai Matulei izdevies īsā laikā ievērojami notievēt

4. janvārī 14:41

Pašmāju dziedātāja Jeļena Matule, kura 2017. gadā ar panākumiem startēja Polijas šovā “The Voice of Poland” un vēlāk divas reizes spēkus izmēģināja arī šovā “X Faktors”, gadumijā saviem atbalstītājiem atklājusi – viņai beidzot izdevies ievērojami notievēt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

To, ka Jeļena Matule vēlējusies atbrīvoties no liekā svara, viņa nav slēpusi nekad. Jau pirms trīs gadiem skatuves māksliniece publiski pieteica cīņu liekajiem kilogramiem, jo vēlējās atkal ielīst savā mīļākajā kleitā.

"Garšīgs ēdiens man vienmēr bija sagādājis neaprakstāmu baudu. Meklējot pozitīvās emocijas, vienmēr vieglākais ceļš bija apēst ko garšīgu, bet galu galā tas mani mainīja un sāka augt ne tikai kleitu izmērs, bet arī vainas apziņa… Tagad es to cenšos izmainīt, man veidojas jauns etaps attiecībās ar ēdienu," pērnā gada novembrī faniem "Instagram" platformā vēstīja Jeļena.

Dziedātāja dzīves laikā bija izmēģinājusi daudz un dažādas diētas, taču īstā atslēga nomest lieko svaru izrādījusies atteikšanās no sev tik ierastajiem produktiem.

Kā gadumijā atbalstītājiem atklājusi Jeļena, nu viņai beidzot izdevies izmainīt savu dzīvi: “Es turpinu ēst garšīgi, sātīgi, ar baudu – gan fizisko, gan emocionālo –, bet tagad to daru arī veselīgi, zaudējot svaru un uzlabojot savu pašsajūtu un veselību.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dziedātājas lielais noslēpums izrādījusies atteikšanās no cukura, tostarp augļiem, kas tiek apēsti nevietā, un dažādām marinādēm, kā arī piena produktiem.

Ēdienkartē jāievēro olbaltumvielu, tauku un ogļhidrātu līdzsvars, jādzer ūdens, būtisks ir arī miega režīms. “Tad dzīvē vairs nevajadzēs ievērot nevienu diētu,” uzskata Jeļena.

“Reizēm atļaujos gan alkoholu, gan saldumus, gan ātrās uzkodas, bet zinu, kā ar to tikt galā un ar šiem izņēmumiem sev nenodarīt pāri,” teic dziedātāja.

Jeļena īsā laikā atbrīvojusies no septiņiem liekajiem kilogramiem – līdzšinējo 62 kilogramu vietā nu viņa sver 55,5 kilogramus.

Tāpat dziedātāja uzsver, ka ar pareizu un veselīgu ēšanu vien nepietiek, tādēļ viņa nododas arī fiziskajām aktivitātēm – katru rītu viņa veic dažus vingrinājumus, bet dienas laikā nostaigā vismaz 10 tūkstošus soļu. <a href="https://izklaide.tv3.lv/sievietei/10-000-solu-diena-kapec-un-vai-vajag-skaidro-fitnesa-treneris/" target="_blank" rel="noopener">Eksperta viedokli, kāpēc dienā jānoiet 10 tūkstoši soļu, lasi te!</a>

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

"Visu laiku kaut kur eju un kustos, liftos nebraucu, tikai kājām pa trepēm. Toties varu neapmeklēt sportazāli, kas man, ja runājam pavisam godīgi, nekad nav paticis," atklāj Jeļena.

Saviem atbalstītājiem Jaunajā gadā Jeļena novēl piedzīvot pēc iespējas vairāk laimes un labu emociju.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm