tv3.lv

“Eirovīzijas” rīkotāji komentē narkotiku skandālu, kurā ierauti konkursa uzvarētāji “Måneskin”

Reaģējot uz izskanējušajām apsūdzībām, ka “Eirovīzijas” dziesmu konkursa finālā tiešraides laikā Itālijas pārstāvji grupa “Måneskin” lietojuši narkotikas, ar paziņojumu klajā nākusi Eiropas Raidorganizāciju apvienība (EBU).

2021. gada 25. maijā 10:30

Pēc Itālijas pārstāvju grupas “Måneskin” uzvaras 65. starptautiskajā “Eirovīzijas” dziesmu konkursā sociālajos tīklos parādījās vairāki video, kuros redzams, kā apvienības solists Damiano Dāvids tiešraides laikā noliecas pie galda un veic kustību, kas līdzinās kokaīna šņaukšanai.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pēc konkursa noslēguma notikušajā preses konferencē grupas līderis izskanējušās apsūdzības noliedza: “Tomass [grupas ģitārists] saplēsa glāzi. Es nelietoju narkotikas. Draugi, lūdzu…”

Pirmdien komentāru saistībā ar šo notikumu sniedza Eiropas Raidorganizāciju apvienība (EBU).

“Reaģējot uz izskanējušajiem apgalvojumiem, ka sestdien, 22. maijā, “Eirovīzijas” dziesmu konkursa lielā fināla “zaļajā istabā” tika lietotas narkotikas, EBU pēc Itālijas delegācijas pieprasījuma ir veikusi rūpīgu faktu pārskatīšanu, tostarp pārbaudījusi visus pieejamos materiālus. Šodien [24. maijā] narkotiku testu brīvprātīgi veica arī grupas “Måneskin” solists, un tas uzrādīja negatīvu rezultātu, par ko pārliecinājās arī EBU.

“Zaļajā istabā” narkotikas netika lietotas, un mēs uzskatām, ka šis jautājums ir slēgts,” teikts EBU paziņojumā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

EBU arī apstiprināja, ka “zaļajā istabā” uz grīdas tik tiešām tika atrasta saplēsta glāze, un to var redzēt tiešraides kadros.

Tāpat paziņojumā uzsvērts, ka konkursa rīkotāji ir satraukti, ka neprecīzās spekulācijas, kas novedušas pie viltus ziņām, ir aizēnojušas pasākuma būtību un iznākumu un netaisnīgi ietekmējušas grupu.

“Mēs vēlamies vēlreiz apsveikt “Måneskin” un novēlēt viņiem milzu panākumus,” tā EBU.

Jau ziņots, ka Latvijas pārstāvei Samantai Tīnai kvalificēties “Eirovīzijas” finālam neizdevās, un pēc savā pusfinālā viņa pēc iegūtajiem punktiem ierindojās pēdējā vietā. Dziedātājas komentāru par palikšanu pēdējā vietā lasi te!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm