tv3.lv

EKSKLUZĪVI foto: “Eirovīzijas” nacionālās atlases dalībniece brazīļu latviete Laura bauda Rīgu

Jau 3. februārī Latvijā sāksies “Eirovīzijas” neprāts, jo norisināsies pirmais no trim pusfināliem. Rīgā ieradusies arī viena no šī gada interesantākajām pretendentēm uz Latvijas pārstāvniecību šajā konkursā – brazīliete ar latviešu saknēm Laura Rizzotto, kura portālam Skaties.lv dalījas savos pirmajos iespaidos par mūsu galvaspilsētu.

2018. gada 2. februārī 16:52

Līdz šim Laura Eiropā bijusi tikai vienreiz, pirms četriem gadiem. “Biju ar ģimeni ceļojumā, bet tas bija pasen. Tagad plānoju vairāk laika pavadīt Eiropā. Ļoti gribētu uztaisīt tūri nākamvasar, varbūt pat ar kādu grupu no Latvijas,” portālam Skaties.lv savas vēlmes klāsta Rizzotto.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

23 gadus jaunā dziedātāja uz nacionālās atlases skatuves kāps 17. februārī, kad pirmo reizi dzīvajā izpildījumā TV kameru priekšā izpildīs dziesmu “Funny Girl”. “Es noslēgšu visu atlasi, jo uzstāšos pēdējā. Es nevarētu būt vēl lielākā sajūsmā. Arī pirmajos divos atlases raidījumos būšu skatītāju rindās, un esmu pārliecināta, ka mūs visus sagaida lielisks šovs,” par gaidāmajām atlases kārtām stāsta brazīļu latviete.

Latvijā viņa ir pirmo reizi, un Rīga tika pamatīga slavēta: “Šajā pilsētā ir kaut kas maģisks, Rīga ir ļoti skaista! Patīk vecpilsētas savādā arhitektūra, kur krustojas jūgendstils, viduslaiku un koka ēkas. Viena no manām mīļākajām lietām Rīgā ir tās mazie veikaliņi un restorāni. Šķiet, ikkatrs īpašnieks ir padomājis, kā atšķirties no pārējiem.”

Lauru patīkami pārsteidzis arī tas, kā pie mums cilvēki ģērbjas. “Esmu uzaugusi Riodežaneiro, kas ir pludmales pilsēta, tāpēc esmu pieradusi, ka cilvēki ģērbjas vienkāršāk. Šeit katrs pretīmnācējs bija apģērbts ļoti eleganti,” tā Laura.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm