tv3.lv

Elija Goldinga drīzumā kļūs par māmiņu; zvaigzne parāda pasaulei ilgi slēpto grūtnieces punci

Ar skaistiem jaunumiem, kas ilgi slēpti no pasaules, klajā nākusi populārā dziedātāja Elija Goldinga, kura savulaik priecējusi arī Latvijas publiku. Māksliniece atklājusi, ka ir bērniņa gaidībās, turklāt mazulītim pasaulē jānāk jau drīz.

2021. gada 24. februārī 11:20

Elija pārsteigusi savus fanus, “Instagram” izvietojot attēlus, kuros redzama jau ar prāvu grūtnieces puncīti. Iepriekš zvaigzne nebija faniem devusi mājienu par bēbīti.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Māksliniece sniegusi interviju izdevumam “Vogue”, kurā atklājusi, ka ir jau 30. gaidību nedēļā un līdz šim savu grūtniecību turējusi noslēpumā un izvairījusies fotografēties.

Pēdējo reizi sabiedrībā Elija izgājusi pagājušā gada augustā, sniedzot šovu muzejā. Māksliniece atklāj, ka tolaik jau bijusi stāvoklī, bet par to nav nojautusi. Vēsts par pieteikušos bēbīti Elijai un viņas vīram Kasparam bijusi kā lieliska dāvana gada kāzu jubilejā.

“Grūtniecība savā ziņā likusi man sajusties kā pilnvērtīgam cilvēkam. Negribēju lietot vārdu “sievišķīgāk”, bet, jā, man ir apaļumi, kādi agrāk nav bijuši, un es izbaudu šo laiku, tāpat kā mans vīrs,” “Vogue” atklājusi dziedātāja.

Viņa neslēpj, ka sākumā pat iekšēji noliegusi negaidītās izmaiņas ķermenī – pirms neplānotās grūtniecības Elija bijusi lieliskā fiziskā formā un nesen izdevusi savu grāmatu par to, kā sports var uzlabot dzīves kvalitāti.

Sajūtot pirmās grūtniecības pazīmēs, licies, ka viss lielais darbs pie ķermeņa uzlabošanas ir kā pa logu izmests. “Man radās sajūta, ka man iedots pavisam cits ķermenis, cita enerģija. Nespēju vairs tikt ar visu galā,” neslēpj Elija, smejoties, ka ierasto salātu un riekstu vietā sākusi kārot “Makdonalda” pārtiku.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tāpat kā citas sievietes, māksliniece mocījusies ar grūtniecības nelabumu un nogurumu. “Es nesaku, ka katra grūtniecības sekunde ir nožēlojama, bet manī ir dzimis jauns respekts pret jebkuru sievieti, kurai ir bērni,” neslēpj Elija.

Māksliniece neslēpj, ka bērniņa dzimums pārim ir zināms, taču viņiem galvenais ir, lai mazulītis būtu vesels. Goldinga arī sola faniem, ka bērniņa piedzimšana neapstādinās viņas profesionālo izaugsmi.

“Nevaru sagaidīt, kad būšu mamma, bet tai pat laikā – vēlos turpināt strādāt. Nespēju sagaidīt, kad atgriezīšos uz skatuves,” tā Elija.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm