tv3.lv

"Es nesteidzos no draugiem kļūt par mīļotajiem." Anna Dribas atklāti par to, kādēļ pēc šķiršanās no Rinaldo viņas sirds joprojām brīva

Kopš izšķīrās skaistais čigānu pāris – dziedātāja Anna Dribas un mūziķis Rinaldo –, pagājuši vairāk nekā divarpus gadi. Atklātā sarunā ar Skaties.lv šarmantā Anna saka – pēc šo attiecību iziršanas viņai jaunas nav izveidojušās, bet nu viņai šķiet, ka ir pienācis laiks pāršķirt jaunu lappusi.

2020. gada 9. oktobrī 11:00

Par dziedātājas un dejotājas Annas Dribas un mūziķa Rinaldo, īstajā vārdā Ritvara Sunīša, šķiršanos sabiedrība uzzināja 2017. gada vasarā. Kopš tā laika Rinaldo paspējis nodibināt ģimeni – apprecēties un kļūt par tēti meitiņai –, savukārt skaistās Annas sirdi joprojām nevienam nav izdevies iekarot.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Pēc šķiršanās ar Rinaldo man joprojām nav bijis cita drauga,” saka temperamentīgā skatuves māksliniece. “Man ir draugi. Bet ne vairāk.”

Kā iemeslu, kādēļ pa šo laiku nav izdevies izveidot jaunas daudzsološas attiecības, dziedātāja min: “Es domāju tāpēc, ka vēl nav bijis pienācis īstais laiks, lai tas notiktu.”

Viņa neslēpj, ka uzmanības no pretējā dzimuma viņai netrūkst, tomēr ir kāds “bet”: “Kā vienmēr, tiem, kuri patīk tev, tu nepatīc.”

“Man aicina uz randiņiem, bet es nesteidzos no draugiem kļūt par mīļotajiem.

Man patīk vecmodīgi cilvēki. Un man patīk pavadīt laiku mājās. Droši vien, tāpēc man nav drauga. Jo kā gan viņš mani atradīs?” smaida Anna.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Man bija labi, bet pēc iepriekšējās šķiršanās pagājis vairāk nekā divarpus gadu, un tagad es domāju, ka ir jāsper solis uz priekšu,” saka dziedātāja. “Man ir pretendenti uz vīra lomu,” viņa nosmaida.

Tomēr būt ar kādu kopā, lai tikai skaitītos aizņemta cilvēka statusā, nav Annas gadījums. Dziedātāja ievērojusi, ka apkārtējo lokā nereti cilvēki saglabā attiecības tikai tādēļ, lai nebūtu vieni.

Lai gan viņai palikt vienai nav bail, tik un tā Ziemassvētkus, Jauno gadu dziedātāja gribētu pavadīt kopā ar mīļoto cilvēku, apskaujoties mājās. “Vai jebkur citur,” viņa piebilst un neslēpj cerību, ka drīzumā viņas attiecību statuss mainīsies.

Anna uzskata, ka mūsdienu tehnoloģiju laikmetā atrast sev otru pusīti nemaz neesot tik viegli.

“Visi “sēž” telefonos un tikšanos dzīvē arvien vairāk aizvieto virtuālā komunicēšana. Tāpēc tagad ir daudz vientuļu cilvēku. Cilvēki laimīgi staigā ar telefoniem, visu filmē, fotografē, dalās sociālajos tīklos, bet īstenībā ir vientuļi. Cilvēkiem, kuriem ir otra pusīte, virtuālā dzīve ir otrajā plānā,” saka Anna.

Par savu ieilgušo brīvās sievietes statusu viņa sevišķi nepārdzīvojot: “Ir daudz citu lietu, ko var darīt, ja tev nav drauga. Piemēram, notievēt, lasīt grāmatas, izdomāt un iesaistīties jaunos radošos projektos.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tā noticis arī šovasar, kad Anna Dribas izdeva savu debijas albumu “Es iemīlējos” un ar jaunajām dziesmām turpina apbraukāt Latviju. Jau šodien, 9. oktobrī, albuma prezentācijas koncerts notiks Aizkraukles pilsētas kultūras namā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm