tv3.lv

Foto: Liene Šomase šogad uzplaukusi kā koša puķe; kādi ir viņas noslēpumi?

Dziedātāja un sociālā uzņēmēja Liene Šomase ar savām aktivitātēm kļuvusi par daudzu Latvijas mammu, sieviešu un bērnu iedvesmotāju. Šogad māksliniece teju jo dienas kļūst arvien daiļāka, bet brīvdienās viņa saviem sekotājiem parādījusi lielisku piemēru, kā visu var apvienot – aizvadīt dienu ģimenes lokā, pie reizes palutinot sevi.

2019. gada 17. martā 12:00

“Meitenes ir pelnījušas – skaistuma brīvdienas,” sociālajos tīklos ziņo māksliniece.

Kā atklāj iedvesmojošā sieviete, viņa šajā nedēļas nogalē devusies uz viesnīcu “Rožmalas”, lai kopā ar māsu un meitiņu baudītu SPA priekus un atpūstos tā, kā ikviena dāma to ir pelnījusi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lienes fani un sociālo tīklu sekotāji jau būs pamanījuši, ka zvaigzne, tuvojoties pavasarim, pati turpina plaukt kā krāšņa puķe. Māksliniece regulāri priecē sociālo tīklu sekotājus ar brīnumskaistiem selfijiem un iedvesmojošām atziņām skaistai dienai.

Skaties.lv jau vēstīja, ka gada sākumā Liene atkal atgriezās pie aktīvas sportošanas. “Man ļoti patīk sportot, kādreiz daudz sportoju, pēdējos divus gadus biju šo nodarbi nolikusi pie malas. Sporta zāli apmeklēju 4-5 reizes nedēļā un trenējos 1.30 vai pat 2 stundas,” pastāstīja Liene.

Treniņu rezultāts jau ir manāms – no allaž enerģijas pilnās mākslinieces nu staro īsts pavasara možums un, šķiet viņa visu laiku ir kustībā un nebeidz vien iedvesmot arī pārējo sabiedrību.

Sociālajos tīklos Liene atklājusi, ka viss ir balansā – spēkus pēc laba treniņa viņa atgūst, baudot pilnvērtīgu miegu. “Miegs ir svarīgs. Astoņas stundas kā minimums,” izgulēties, lai rastu spēkus jaunai dienai, aicina Liene.

Tāpat viņas noslēpums ir smaids – Liene pati nedzīvo bez smaida un aicina šim piemēram sekot arī fanus.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm