tv3.lv

Foto: Linda Leen apceļo Jaunzēlandi. Mūziķe pārsteigta par augstajām automašīnas īres cenām

Dziedātāja Linda Leen jau nedēļu bauda atpūtu Jaunzēlandē. Dabas skaistums apbur Lindu un viņa sociālajos tīklos nespēj beigt dalīties ar skaistiem ceļojuma foto.

2019. gada 7. martā 10:40

Uzsākot ceļojumu, Linda pārliecinājusies par visuma harmonijas likumu – par katru ārkārtas “cepienu” pretī tiek iedots negaidīti skaists mirklis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dziedātāja sociālajos tīklos raksta, ka skaistākie skati ir jānopelna, lai redzētu fantastisku skatu, māksliniece spēja pievarēt ilgu kāpienu kalnā. Lai atbalstītāji saprastu, cik liels bijis kāpiens, Linda to salīdzina ar uzkāpšanu uz 100 stāvu.

Slavenība priecājas, ka līdzi bijusi kamera, kas kalpojusi kā lielisks alibi atelpas brīžos. Kad, slēpjoties ēnā no atklātās saules un ar vienu aci, skatoties objektīvā, bet ar otru, vērojot citus izturīgos kalnā kāpējus, spējusi atvilkt elpu.

Linda Leen faniem atklāj savu burvības noslēpumu un parāda, kas atrodas viņas ledusskapī

“Grūti jau ir visiem, bet tā nepadošanās sajūta baigi atalgo tanī brīdī, kad ieraugi elpu aizraujošu plašo skaistumu!” vienu no fotogrāfijām komentē Linda.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Linda Leen par mīlestību, mūziku un mūžīgo jaunību. “Cilvēks ir galīga būtne.”

Dziedātāja atklāj, ka Jaunzēlande tūrisma ziņā piedzīvo lielu ceļotāju pieplūdumu, bet cenas ir ļoti neatbilstošas. Lielu sašutumu Lindā radījusi automašīnu īre, kuru cenas pielīdzināmas “kosmosam”. Tāpēc māksliniece izvēlējusies pārvietoties ar automašīnu, kurai ir funkcija “braukt”, ne vairāk, ne mazāk.

“Manī ieperinās doma, ka šī “mazulīte” kā jau tagad moderni, ir savulaik mainījusi dzimumu: iepriekšējā dzīvē bijusi manuāla, un tagad automātiski pārslēgt ātrumus atceras tikai pēdējā brīdī pirms pacelšanās gaisā,” par automašīnu raksta Linda.

 

View this post on Instagram

 

Nieki un blēņas jeb Jaunzēlandes dienasgrāmata, Nr.1. Jaunzēlande šobrīd piedzīvo lielu investīciju un tūrisma pieplūdumu, tā teikt- “the new black”, un lai nu ko, bet cenu līmeņa neatbilstību šim statusam nu gan viņiem pārmest nevar. Auto īre, salīdzinot ar Eiropu, ir tuvu kosmosam, nu vai vismaz Islandei, tāpēc mans no punkta A uz B pārcēlājs ir vissuperminiekonomiskākā mazlitrāžas versija ar funkciju “braukt”, ne mazāk un arī ne vairāk. Kalnainākos un reizē līkumaināku ceļu apvidos, kādi ārpus centrālā ziemeļus un dienvidus savienojošā lielceļa ir tieši visi, manī ieperinās doma, ka šī mazulīte kā jau tagad moderni, ir savulaik mainījusi dzimumu: iepriekšējā dzīvē bijusi manuāla, un tagad automātiski pārslēgt ātrumus atceras tikai pēdējā brīdī pirms (atgriežoties pie kosmosa) pacelšanās gaisā :”Hi hi, eķ, atkal aizmirsās…hjuuuu, laižam tālāk!”:D Mūzikas klausīšanās iespēju ziņā arī šis eksemplārs būtu ierindojams godpilnajā retro kategorijā, bet tas jau ir cits stāsts!;) #photobylindaleen #sonya7rii

A post shared by LINDA LEEN (@linda_leen_) on

Mūzikas klausīšanās iespēju ziņā spēkrats arī būtu ierindojams godpilnajā retro kategorijā.

 

View this post on Instagram

 

#photobylindaleen

A post shared by LINDA LEEN (@linda_leen_) on

Dabas skaistums, pastkartītēm līdzvērtīgie skati apbur dziedātāju. Tāpēc sociālajos tīklos galvenokārt tiek publiski dabas skati, ne bildes ar pašu Lindu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm