Foto: Linda Leen valdzina ar iespaidīgiem dekoltē

16 komentāri
Foto: Linda Leen valdzina ar iespaidīgiem dekoltē
RITVARS STANKEVIČS

16. marta vakarā Rīgas Mākslas un mediju tehnikuma Mediju centrā tika pasniegtas mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta Mikrofons”, un ceremonijas viesus un skatītājus pie TV ekrāniem priecēja arī dziedātāja Linda Leen.

Linda Leen jau kopš karjeras pirmsākumiem uz skatuves allaž izcēlusies ar lielisku stila un gaumes izjūtu, bet šajā vakarā viņas tēls bija īpaši sievišķīgs.

“Zelta mikrofona” svinīgajā ceremonijā Linda uz skatuves kāpa divas reizes. Pirmajā reizē dziedātāja izpildīja savu jauno hitu “Blue Monday”, bet otrajā – viņa pievienojās reperim Ozolam, un abos gadījumos skatuves māksliniece bija parūpējusies, lai viņas uzstāšanās ir bauda ne tikai skatītāju ausīm, bet arī acīm.

Uz “Zelta Mikrofona” pasniegšanas ceremoniju dziedātāja bija īpaši saposusies – pasākumam viņa bija izvēlējusies gan garu baltu kleitu ar dziļu šķēlumu sānā, gan elegantu kleitu ar mirdzumiem, un abus tērpus rotāja dekoltē.

Pirmajā uznācienā Linda juteklisko koptēlu bija papildinājusi ar platmali, bet otrajā uzstāšanās reizē bija iespējams visā krāšņumā novērtēt viņas skaistos matus.

16 komentāri