tv3.lv

Foto: Seksīgā Lee un Liene Greifāne kopā ar Krievijas estrādes spīdekļiem debitēs muzikālajā šovā

Latvijā iemīļotās dziedātājas Liene Greifāne un par Seksīgo Lee dēvētā Liene Ušakova uzsākušas jaunu posmu radošajā karjerā, dāmas aktīvi piedalās Krievijas šova “Ну-ка, все вместе!” (Visi kopā) filmēšanā. Muzikālajam raidījumam par pamatu ņemts Anglijas šovs “All together now”.

2019. gada 19. martā 10:48

Jauno šovu Krievijas telekanālos varēs redzēt jau no 23. marta, un tajā piedalās dažādu vecumu vokālisti – sākot ar populāriem estrādes māksliniekiem, jaunajiem talantiem un beidzot ar dziedošām vecmāmiņām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Seksīgā Lee, runājot par jauno projektu, saka, ka tas viņai dāvājis jaunu ģimeni, draugus, vecmāmiņas un iespējamus pat mīlas stāstus, jāskatās, kā “kritīs kārtis”!

Dziedātāja neslēpj, ka tik laimīga, kā ir pašreiz, filmējoties projektā, viņa nav bijusi nekad.

Gan Liene Greifāne, gan Seksīgā Lee sociālajos tīklos ievieto neskaitāmas fotogrāfijas no šova aizkulisēm, kurās redzamas gan gatavojoties saviem uznācieniem, gan laikojot dizaineru tērpus, gan pozējot kopā ar citiem šova dalībniekiem un zvaigznēm.

Šova žūrijā būs uzreiz 100 vērtētāji, bet viņu vadību uzņemsies dziedātājs Sergejs Lazarevs. Ikvienam šova dalībniekam būs 20 sekundes, lai ar individuālu dziedājumu pārsteigtu žūriju un varētu turpināt dalību šovā. Jo vairāk žūrijas locekļi uzsāks dziedāt kopā ar dalībniekiem, jo lielākas iespējas turpināt šovu.

Latvietes šoreiz nav dalībnieču sastāvā, bet gan ir daļa no plašās žūrijas.

Seksīgo Lee īpaši sajūsmināja tikšanās ar sieviešu siržu lauzēju Nikolaju Baskovu, skaistule nofotografējusies kopā ar mākslinieku un ievietojusi neskaitāmas fotogrāfijas sociālajos tīklos. Nikolajs būs grandiozā šova vadītājs.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm