tv3.lv

"Kad iet labi, tevi vajag visiem, kad neizdod hītus, nevajag nevienam, ģimenei mani vajag vienmēr." Jenny May par karjeru un ģimeni

Dziedātāja Jenny May jau 14 gadus darbojas uz lielās skatuves un ir piedzīvojusi gan karjeras pašas virsotnes, gan kritumus. Māksliniece par savu lielāko dzīves ieguvumu uzskata savu ģimeni, tas ir viņas pamats zem kājām.

2019. gada 20. martā 14:20

Sarunā ar portālu Skaties.lv Jenny May stāsta, ka, uzsākot karjeru, nebija vēl satikusi savu vīru.

Tas bijis interesants dzīves periods – jaunības maksimālisms, viņa nebija nekam “piesieta”, vienkārši dzīvojusi savu dzīvi “zaļi”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

No koncertu pārpilnības dziedātājai naudas bijis daudz un tikpat dāsni tā tika tērēta. Viņa nekad neveica ilglaicīgus uzkrājumus, bet dzīvoja šodienai.

Nu māksliniece apzinās, ka tā bijusi galējība, viņa nerēķinājās ar mākslinieku būtību, ienākumu neregularitāti.

“Ir mēneši, kad ir daudz darba, ir tukšāki mēneši. Tā kā uzkrājumus neveicu, tad nereti piedzīvoju brīžus, kad bija jādomā, vai pietiks pārtikai,” atceras Jenny May.

Drīz vien dzīvošana vienai dienai sāka likties bezjēdzīga. Savas līdzšinējās karjeras augstākajā triumfa mirklī, koncertu virpulī, viņa sāka justies vientuļa.

Mūziķe domā, ka tur augšā viņu kāds sadzirdēja, jo tieši koncertā viņa satika savu vīru un bērna tēvu.

Tiklīdz piedzima Sāra Jenny pamainījās dzīves prioritātes un sevis apzināšanās. Viņa kļuva par ko vairāk – ne tikai skatuves mākslinieci.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dziedātājai Jenny May vīrs iepazīšanās mirklī nav paticis, viņa to pat “atšuvusi”

“Skatuve ir nežēlīga. Kad tev iet labi, tevi vajag visiem, kad kādu laiku neizdod hītus, nevienam nevajag, bet ģimenei mani vajag vienmēr. Tagad jūtos labāk, kā jebkad,” smaidot atklāj Jenny May.

Foto: Kāzu gadadienu Jenny May nosvin, dodoties romantiskā izjādē pa pludmali

Daudz mazsvarīgākas viņai kļuva citu domas un viedokļi, nu viņa spēj pa īstam radīt. Tāpat dziedātāja sevi ir atradusi jaunos hobijos.

“Fani bieži jautā, kad sagaidīs ko jaunu no manas daiļrades. Šonedēļ filmēsim jaunu videoklipu kādai ļoti vasarīgai dziesmai. Tā kā drīzumā būs muzikāls pārsteigums,” informē Jenny May.

Jenny May ir precējusies teju piecus gadus, bet meitiņai Sārai ir jau astoņi gadi.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm