tv3.lv

Kamēr Katrīne Lukins un Oskars Millers atpūšas Kiprā, Latvijā uzlauzta pāra automašīna

Viens no skaistākajiem Latvijas mūziķu pāriem dziedātāja Katrīne Lukins un grupas “Rock`n`berries” solists Oskars Millers devušies spontānā ceļojumā uz Kipru. Mīlnieki pēc ziemas darbiem uzskata, ka atvaļinājums divatā ir tieši tas, kas vajadzīgs.

2019. gada 24. februārī 9:59

Oskars un Katrīne ir spontānas dabas, un šī nav pirmā reize, kad pāris nopērk pēdējā brīža ceļojumu un kur dodas. Jau nedēļu mīlnieki atrodas Kiprā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Katrīne stāsta, ka Oskaram bijusi traka ziema, daudz koncertu, arī viņai bija gan koncerti, gan ikdienas darbs, tāpēc abiem vajadzēja, kur aizbraukt atpūsties un netraucēti pabūt divatā..

Tā kā dziedātājai nepatīk ziema, tad Kipras siltais laiks viņu vēl vairāk iepriecina.

“Gribējām divatā atpūsties, nedomāt par darbiem, labi izgulēties, apskatīt jaukas vietas. Mēs šeit neesam visu laiku tikai  pludmalēs, braukājam apkārt un skatāmies visu, ko vien iespējams,” smaida Katrīne.

Pāris par ceļojuma galamērķi izvēlējās Kipru, jo ļoti vēlējās redzēt “Zilās Lagūnas” pludmali. Mīlnieki apzinājās, ka pludmalei nevar piekļūt ar automašīnu, bet pa kalnaino apvidu jādodas ar kājām.

Lai redzētu izslavēto pludmali, pāris klinšainajā apvidū nogāja 7.5 kilometrus un beigu beigās gleznaino pludmali redzēja tikai no attāluma.

“Mums ļoti patīk būt aktīviem, tā kā staigāšana pa kalniem bija nieks. Esot kalnos, zvanīja kaimiņi un teica, ka Oskara mašīnai ir izsists stikls. Mums vēl papildus stress bija, Oskaram nācās visu telefoniski kārtot ar policiju,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Katrīne.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pāris ir pateicīgi saviem draugiem, kuri ieradās un visu saistībā ar automašīnu kārtoja uz vietas. Kā arī kaimiņam, kurš dzirdēja, ka naktī sāka skanēt signalizācija un izskrēja ārā no mājas, tādā veidā aizbiedējot zagļus.

Atvaļinājuma laikā dziedātāji pabijuši vīna darītavā, apskatījuši dažādus ūdenskritumus, kāpuši kalnos un ēduši līdz šim nebaudītas lietas!

Mākslinieki bauda pēdējās dienas Kiprā, lai pēc tam spēku pilni atgrieztos pie darbiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm