tv3.lv

Katrine Lukins: Latvijā ir tādi dīvaini standarti par to, kādai jābūt sievietei

Dziedātāja Katrine Lukins uzaugusi Zviedrijā, tāpēc viņai bērnībā nav bijusi tipiska latviešu audzināšana. Tas iemācīja mūziķi pieņemt cilvēkus, kādi viņi ir un neiespringt par perfekta auguma iegūšanu.

2019. gada 30. martā 15:07

Sarunā ar portālu Skaties.lv Katrine atklāj, ka nekad nav ievērojusi diētu un nedomā to darīt. Viņai nav būtisks apkārtējo viedoklis un domas par viņas vizuālo izskatu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Zviedrijā par svaru, skaistumu neuztraucas tik ļoti cik Latvijā. Man no bērnības mācīja, ka citus jāakceptē tādus, kādi viņi ir. Tāpēc iemācījos nelikt skaistumu pirmajā vietā, saprotu, visi var būt tādi, kā vēlas,” nosaka Katrīne.

Katrīne Lukins par kompleksiem, slēpšanos zem bieza kosmētikas slāņa un sevis pieņemšanu

Katrīne uzskata, ka diēta ir jāievēro, ja cilvēkam ir kādu produktu nepanesamība, kad nepieciešams speciāls ēdiens, vai kad ir lielas svara problēmas un ir jāsāk veselīgi ēst.

“Vienīgā diēta man ir saindējoties ar ēdienu vai esot ļoti slimai, jo tad fiziski nevaru neko ieēst. Mēģinu ēst veselīgi, lai manam ķermenim būtu viss nepieciešamais,” aizdomājas Katrīne.

Diētas māksliniece uzskata par muļķīgu lietu, viņa nesaprot, kāpēc nepieciešams sevi ierobežot, ja to var nedarīt. Sabiedrības uzspiestos ideālus tāpat nekad neizdosies sasniegt, ir jāveido savi ideāli.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kamēr Katrīne Lukins un Oskars Millers atpūšas Kiprā, Latvijā uzlauzta pāra automašīna

Dziedātāja domā, ka ikviens cilvēks ir skaists, īpašs un apkārtējiem nevajag būt sekliem, bet ir jāsaskata, kas vairāk par ārējo apvalku.

Mūziķe ir pārliecināta, ka cilvēks ir gluži kā konfekte, ne vienmēr skaists ārējais iesaiņojums nozīmē, ka iekša būs “garšīga”.

“Latvijā ir tādi dīvaini standarti par to, kādai jābūt sievietei – tievai, skaistai, jārūpējas par sevi, jārūpējas par māju. Man tas vienmēr ir ļoti traucējis. Atceros, kad biju maziņa bieži jautāju vecākiem vai Latvijā vienmēr visi iet uz ballītēm? Jo cilvēki vienmēr ir tik ļoti sapucējušies,” smejas Katrīne.

Nu māksliniece ir pieradusi, ka Latvijā ir ļoti izteikts skaistuma kults, tiekšanās pēc ideāla.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm