tv3.lv

Katrīne Lukins par kompleksiem, slēpšanos zem bieza kosmētikas slāņa un sevis pieņemšanu

Dziedātāja Katrīne Lukins ir viena no skaistākajām jaunajām latviešu dziedātājām. Par spīti vizuālajiem dotumiem, vēl pirms pāris gadiem mūziķe nav domājusi, ka izskatās daiļi un centusies iegūt pašapziņu, slēpjoties aiz kosmētikas “kalniem”.

2019. gada 19. martā 16:30

Sarunā ar portālu Skaties.lv Katrīne atklāj, ka kādreiz pievērsusi ļoti lielu uzmanību tam, kā izskatījusies. No rīta teju divas stundas tika pavadītas, lai uzkrāsotos, ieveidotu matus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dziedātāja bija tik ļoti nedroša, nepārliecināta par sevi, ka centās noslēpties aiz kosmētikas “kalna”. Ikviens kosmētikas triepiens radījis pārliecību un drosmi doties ārā.

“Man ir ļoti gaišs ādas tonis, līdz ar to arī skropstas un uzacis ir gaišas, un man likās, ka neesmu skaista. Arī cilvēki teica, ka tas nav skaisti, un es vairs nespēju iziet no mājas bez kosmētikas, pat uz tuvējo veikalu ne,” stāsta Katrīne.

Tāpat viņa gājusi gulēt ar kosmētiku, lai tikai tā laika mīļotais vīrietis neredzētu viņu dabisku, bet gan tādu, kāda viņa jūtas iekārojama.

Kamēr Katrīne Lukins un Oskars Millers atpūšas Kiprā, Latvijā uzlauzta pāra automašīna

“Pēkšņi mana dzīve mainījās, viss bija citādāk – jauna dzīvesvieta, jauni draugi, bija daudz laika, ko veltīt tikai sev. Tā vienu rītu krāsojos un aizdomājos, kāpēc to daru, vai tas padara mani laimīgāku, vai spēju saskatīt pati sevi zem grima kārtas? Tas skan banāli, bet tā tiešām bija, tas lika man attapties,” tā Katrīne.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dziedātāja apzinās, ka ir ļoti daudz jaunu meiteņu, sieviešu, kuras spēj sevi spogulī uzlūkot ar smaidu tikai pēc kosmētikas lietošanas.

Mūziķe saprot, ka šīm daiļā dzimuma būtnēm var teikt jebko, kaut kas mainīsies tikai tad, kad pašas sievietes sapratīs, ka viņas ir skaistas, tieši tādas, kādas ir.

Dziedātāja Katrīne Lukins sniedz padomus, kā uzlabot romantiskas attiecības un tās stiprināt

Katrine aizdomājas par mūsdienu sociālajiem tīkliem, meiteņu ievietotajām fotogrāfijām, kas parāda, ka viss mākslīgais ir skaists.

“Jaunas sievietes sevi salīdzina ar citām. Redz skaistās fotogrāfijas un neapzinās, ka tās nav patiesas, eksistē dažādas programmas, kas uzlabo realitāti, papildus vēl kosmētika, un sāk uzskatīt, ka nav gana labas,” turpina Katrine.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dziedātāja aicina nepārprast un saka, ka viņai patīk pucēties, viņa labprāt lieto kosmētiku, bet zina robežas, zina, cik tālu var iet, lai neiedzīvotos kompleksos.

Mūziķu pārītim Katrīnei Lukins un Oskaram Milleram attiecībās greizsirdība ir sveša

“No rīta pie spoguļa pavadu maksimums pusstundu. Lietoju skropstu tušu, iekrāsoju uzacis un, tā kā reizēm vēlu eju gulēt, ar kosmētikas palīdzību slēpju tumšos lokus zem acīm. Tas arī viss,” smaida Katrine.

Dziedātāja aicina dzīvot brīvi, mīlēt sevi un nedomāt par to, ko citi saka, domā vai uzskata, savu laimi veidojam mēs paši, bet viena no laimes sastāvdaļām ir sevis pieņemšana un iemīlēšana.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm