tv3.lv

Liene Greifāne par Krievijas šova filmēšanu, aizkulisēm, draudzībām un Nikolaju Baskovu

Sākot no 23.marta vienā no Krievijas populārākajiem telekanāliem var vērot jauno, grandiozo šovu “All together now”, jeb “Ну-ка все вместе”. Šovā piedalās arī dziedātāja, topošā režisore Liene Greifāne, kura labprāt pastāsta par draudzību ar citiem ekspertiem, garajām filmēšanās stundām un šova vadītāju, Krievijas estrādes zvaigzni Nikolaju Baskovu.

2019. gada 24. martā 12:30

Liene stāsta, ka bijuši daudz mēģinājumi, bet intensīva filmēšana ilgusi pusotru mēnesi, kura laikā filmētas vairākas sērijas pēc kārtas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Pēdējie trīs raidījumi prasīja sešpadsmit darba stundas, neskaitot gatavošanos. Bija ļoti liels pārgurums, sajūta, ka varu nogulēt diennakti no vietas,” sarunā ar portālu Skaties.lv informē Liene.

Neskatoties uz ilgajām darba stundām, Liene ir laimīga par dalību šovā, par savu ieguldījumu. Māksliniece saprata, ka spēj darboties ar enerģiju, smaidu un entuziasmu arī šādā pārslodzes stāvoklī.

Filmēšanās procesu dziedātāja sauc par ļoti interesantu, bet par labāko ieguvumu uzskata jaunus draugus un kontaktus.

Protams, visi simts eksperti savā starpā nedraudzējas. Māksliniece ir ieguvusi aptuveni divdesmit cilvēku kompāniju, kuri emocionāli pieķērušies viens otram, kuriem ir vienādi dzīves uzskati, muzikālās gaumes un tas rada prieku Lienē.

Mūziķe apzinājās, ka šovā pārstāv arī Latviju un vēlējās labi prezentēt ne tikai sevi, bet arī valsti. Parādīt draudzīgumu, atvērtumu, sirsnību. Liene priecājas, ka tas izdevies.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Domāju par karjeru! Lai viss izdotos maksimāli labi, televīzijas ekrānos jāparādās pēc iespējas biežāk.” Greifāne par filmēšanos Krievijas šovā

“Nevar nepieminēt draudzību ar lielo producentu kompāniju “Weit media”, tas ir neatsverams faktors. “Weit media” taisa lielākos šovus Krievijā. Sadraudzējoties, parādot sevi no labākās, profesionālās puses ir iespēja, ka uzaicinās citos projektos,” skaidro Liene.

Ir zināms, ka “All together now” Krievijā būs arī otrā sezona. Ekspertiem ir jau pateikts, ka spilgtākie, atraktīvākie, košākie no viņiem tiks uzaicināti piedalīties arī nākamajā sezonā.

Liene uzskata, ka jau no pirmajiem mirkļiem šovā, ar attieksmi, draudzību, profesionalitāti, aktivitāti, ieinteresētību ikviens no dalībniekiem parāda savu personību un producenti izlemj sastrādāties atkārtoti, vai nē.

“Protams, ja atnāk cilvēks un pēc diviem raidījumiem paziņo, ka makaronus neēdis, ka kafiju dzers tikai ar pienu, tas nepalīdzēs karjerā. Tādus cilvēkus man žēl, jo viņi neizmanto iespējas un ar viņiem ātri vien neviens nevēlēsies strādāt. Kā nekā, kurš gan vēlas sev problēmas,” tā Liene.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto: Seksīgā Lee un Liene Greifāne kopā ar Krievijas estrādes spīdekļiem debitēs muzikālajā šovā

Šova filmēšanas laikā Liene gaidīja, kad būs kāds “izlēcējs”, kam kaut kas nepatiks, bet viss noticis apbrīnojami mierīgi un draudzīgi.

Liene ir pārliecināta, ka tas tā noticis, jo lielās zvaigznes neizrādīja nekādas neapmierinātības pazīmes, bet bija pozitīvas. Tas būtu bijis dīvaini, ja pēkšņi kāds cits būtu ieslēdzis podziņu “dīva”.

“Mēs bijām simts, katram savs raksturs, dažādas apvainošanās pakāpes. Paveicās, ka šova vadītājs, dziedātājs Nikolajs Baskovs ir lielisks “zibens novadītājs”, ja viņš nebūtu, nevar zināt vai viss būtu bijis tik mierīgi,” smejas Liene.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Nikolajs spēja piecpadsmit stundas atrasties kājās, skraidīt pa sešiem stāviem, uzdot jautājumus, prezentēt priekšnesumus un vēl starplaikos ar jokiem un dziesmām uzmundrināt ekspertus.

“Domāju, Nikolajs no jaunas puses atvērās gan sev, gan televīzijai, gan producentu kompānijai. Mēs visu laiku sēdējām, spaidījām podziņas. Viņš paspēja visu, neizrādīja nekādas noguruma, neapmierinātības pazīmes, vēl uzmundrināja mūs visus,” ar apbrīnu nosaka Liene.

Liene Greifāne devusies uz Ameriku, lai satiktu vecāko dēlu

Dziedātāja Nikolaju sauc par fantastisku, sirsnīgu cilvēku, kurš visus atbalstīja un pat raudāja, kad kādam dalībniekam bija jāaiziet no šova.

Krievijas estrādes zvaigznes emocionalitāti, pozitīvismu Liene uzskata par lielu plusu, citi atnāktu pateiktu tekstu un aizietu aizkulisēs, bet viņš bija kā daļa no komandas un atbilstoši izturējās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Priecājos, ka drīzumā mums būs atkalredzēšanās ballīte. Nespēju sagaidīt, kad satikšu savus jauniegūtos draugus un spēsim dalīties atmiņās par piedzīvoto,” nobeidz Liene.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm