tv3.lv

Lolita Novikova atzīstas – gada izskaņā viņa pieķērusi līgavaini neuzticības brīdī un atcēlusi kāzas. Ir atrasts jauns mīļotais!

Dziedātāja Lolita Novikova atgriezusies no Bulgārijas, kur skaistuma konkursā “Little Miss and Mister Planet 2018” bijusi žūrijas locekle. Pasākuma ietvaros māksliniece arī uzstājās un izpildīja savus lielākos hitus “Deep inside”, “Thank you robber” un dziedātājas Tīnas Tērneres dziesmu “Simply the best”.

2018. gada 28. jūnijā 13:28

Atgriežoties mājās portālam Skaties.lv, Lola pastāstīja, ka vērtēt bērnus no tik dažādām kultūras atšķirību pārbagātām valstīm bijis īpaši grūti. Bērniem un jauniešiem bija jādemonstrē sevi ne tikai kā modeļus, bet arī jādejo, jādzied un jāprot pastāstīt par savu dzimteni. Laiks Bulgārijā bijis fantastisks.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Brīvos mirkļus Lola pavada sava jaunā mīļotā vīrieša sabiedrībā, kurš iepriecina sievieti, liek justies novērtētai, mīlētai. Vīrieša uzmanības apliecinājumi dziedātājai liek smaidīt un justies vēl sievišķīgākai. Saņemot jautājumu par iepazīšanos Lola izlemj sākumā pastāstīt, kā gada izskaņā izšķīrusies ar līgavaini, jo tas palīdzējis satikt tagadējo draugu.

Atgriežoties atmiņās, Lolita atzīstas, ka pagājušais gads un šī gada sākums viņas dzīvē bijuši ļoti specifiski. Viss sācies ar to, ka 18. novembrī viņa paslīdējusi, nokritusi un salauzusi plecu. Kritiens bijis smags un negaidīts. Dziedātājai licies, ka tādā mirklī viņas līgavainim, ar kuru kopā pavadīti trīs gadi, būtu sevi kā īpaši jāparāda, bet viss bijis citādāk.

Februārī pāris plānoja apprecēties, bet, nesajūtot vīrieša stipro plecu un palīdzību, kāzas sieviete atcēlusi. Lolas bijušais līgavainis dzīvo Šveicē. Pēc telefona sarunas viņa sajutusi neticību viņai no vīrieša puses, it kā viņa būtu izdomājusi stāstu par salauzto plecu, lai tikai nebrauktu pie viņa.

“Viss vilkās līdz pat Jaunā gada naktij. Izdomāju sagādāt līgavainim pārsteigumu un par spīti sāpēm plecā devos pie viņa. Teikšu atklāti – pārsteigums neizdevās. Janvāra beigās savācu savas mantas un aizgāju. Viņš joprojām nesaprot, kas īsti notika. Tas tāpēc, ka bijušajam nav ne jausmas, ka biju, atlidojusi. Pieejot pie viņa mājas pa logu, redzēju to, ko man nebūtu jāredz un jāzina,” atklāti stāsta Lola.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jauno gadu māksliniece sagaidījusi kopā ar draudzeni, un drīz, sākusi internetā, sarakstīties ar jau citu kungu, šoreiz vīrieti no Spānijas, kurš viņu ieintriģējis. Sarunas veidojušās viegli, bijusi sajūta, ka viņi ir pazīstami jau ļoti ilgu laiku. Kungs uzaicināja Lolu ciemos uz Malagu, bet apstākļu sakritības dēļ beigās viņš ieradies Rīgā.

“Viss notika ļoti strauji. Bijām kopā Rīgā un arī Bulgārijas konkursā. Neko negribu pareģot un domāt, par to, kas būs tālāk, bet jaunas dziesmas jau lidinās manā galvā, tas vienmēr ir uz labu. Droši varu apgalvot, ka viss, kas notiek dzīvē, notiek uz labu. Ar tādu motivāciju dzīvoju katru dienu,” cerīgi nosaka Lola.

Šī brīža mīļotais pārsteidz Lolu ar nedalītu uzmanību, nekas nav jāatkārto divreiz, viņš ieklausās katrā sievietes vārdā. Pirmajā dienā Rīgā vīrietim paticis, kā Lola smaržojusi, uzzinot, ka viņa lieto “Chanel Chance” smaržas uz Bulgāriju viņš devies ar smaržām, kuras uzdāvinājis Lolai. Tas ir tikai viens no mazajiem pārsteigumiem, kurus spānis katru dienu sagādā Lolitai.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm