tv3.lv

Lolita Novikova: Nekad nedomāju par to, cik man gadu, jūtos jauna, skaista un seksīga

Pie sava ierastā ģērbšanās stila dziedātāja Lolita Novikova pieradusi, patiecoties ārzemju ceļojumiem, jo citās valstīs cilvēkiem nav tik daudz kompleksu. Arī plastiskās operācijas, skaistuma injekcijas Lola vēl nav mēģinājusi, jo uzskata, ka tam ir par agru. Māksliniece saņem neskaitāmus komplimentus no stirpā dzimuma pārstāvjiem, kas liek viņai justies skaistai.

2018. gada 1. jūlijā 15:22

Ikdienā Lolita ģērbjas samērā sportiski, ja karsti, valkā šortus, īsus svārkus un kleitas, pie tā pierasts ārzemēs, kur tas neizraisa nekādu šoku vai nesaprašanu, gluži vienkārši cilvēkiem nav kompleksu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Uzskatu, ka man ir diezgan glītas kājas un tās nav jāslēpj. Protams, apģērbam ir jābūt piemērotam vietai un notikumam. Neiešu mini svārkos uz nozīmīgu jubileju, kāzām vai lietišķu tikšanos, ” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Lola.

Par Lolas jauno mīlestību lasi šeit:

Muļķīga atgadījuma dēļ dziedātāja ne vienmēr atļauj preses fotogrāfiem sevi fotografēt, reiz viņa nofotografēta pēc rokenrola koncerta. Fotogrāfija ievietota preses izdevumā blakus svinīgi, tērptu dāmu bildēm, par katru dāmu izteicās stilisti un Lola izskatījusies diezgan muļķīgi. Raksts publiskots uzreiz pēc Jaunā gada, liekot domāt, ka tādā izskatā viņa apmeklējusi kādu būtisku, saviesīgu pasākumu.

“Domāju, ka esmu pietiekami skaista un seksīga. To man vairākkārt teikuši vīrieši, ceru tā arī ir. Manuprāt, pēc 35-40 gadu sasniegšanas sievietes sāk saprast, kādas patiesībā ir, no tā nav jābaidās. Nekad nedomāju par to, cik man gadu, jūtos jauna, skaista un seksīga,” tā Lola.

Par šo skaistuma apziņu māksliniece saka lielu paldies saviem dažāda vecuma pielūdzējiem, kuri vienmēr izsaka komplimentus un ļauj viņai justies īpašai.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Runājot par plastisko ķirurģiju dziedātāja, paziņo, ka pagaidām ķirurga skalpelis viņai nav pieskāries, bet nekad nesaki nekad. Lolita domā, ka tam vēl ir par agru, kad pienāks laiks, tad par to arī domās. Arī dažādas jaunības atgūšanas injekcijas, piemēram, botokss, nav mēģinātas, dziedātāja ar sevi, laika gājumu necīnās, bet lutina ādu ar labiem krēmiem, SPA procedūrām un masāžām.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm