tv3.lv

“Man nav tiesību prasīt cilvēkiem vakcinēties koncerta dēļ!” Aminata atceļ plānoto koncertu

Populārā dziedātāja Aminata Savadogo sociālās saziņas vietnē “Instagram” uzrunājusi savus fanus un pavēstījusi, ka plānotais koncerts “Maiga vara” tiek atcelts valstī valdošo ierobežojumu dēļ.

2021. gada 30. jūnijā 14:33

“Mīļie draugi, lai arī cerējām līdz pēdējam, ka īstais brīdis koncerta rīkošanai atnāks, diemžēl esmu spiesta koncertu atcelt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Epidemioloģiskā situācija un valstī noteiktie ierobežojumi mums neļauj realizēt tādu koncertu, kādu vēlamies jums sniegt.

Naudu par iegādātajām biļetēm uz koncertu var saņemt atpakaļ, aizpildot atgriešanās aktu un nosūtot uz [email protected]

Paldies visiem skatītājiem, kas kopā ar mums cerēja līdz pēdējam un tik ilgi nenodeva biļetes! Priekš manis tas nozīmē ļoti daudz! Paldies par Jūsu atbalstu!” vēsta dziedātāja.

Kāds viņas talanta cienītājs ir neizpratnē, kāpēc tomēr koncertu nevar sarīkot, un dziedātāja viņam atbildēja:

“Skaidroju, kāpēc. Šobrīd ierobežojumi ļauj rīkot koncertus vai nu tikai vakcinētiem cilvēkiem, vai nu tikai ar Covid testiem, ievērojot distanci un citus ierobežojumus. (Abus variantus kopā – nedrīkst!) Liela daļa manu skatītāju pirka biļetes ilgi pirms šādiem ierobežojumiem un nav rēķinājušies ne ar to, ka koncerta apmeklēšanai būs nepieciešamas potes, ne ar to, ka, lai nāktu uz koncertu, būs nepieciešams Covid tests, kas arī maksā naudu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ja mēs rīkosim koncertu tikai vakcinētiem, cik cilvēku varēs nākt uz manu koncertu?

Es nezinu, cik cilvēku no maniem skatītājiem ir vakcinēti, un, ņemot vērā vakcinēšanās tempus, lielākā daļa, visticamāk, atnākt nevarēs! Man arī nav tiesību prasīt cilvēkiem vakcinēties koncerta dēļ.

Ja rīkoju koncertu ar testiem, tad strādā ierobežojumi – 2 kvadrātmetri uz vienu cilvēku un 2 metru distance, kā arī paši testi maksā naudu. Iegādāto biļešu skaits uz manu koncertu vairākās reizēs pārsniedz maksimāli pieļaujamo cilvēku skaitu pasākumos.

Ticiet man, šis nebija spontāns lēmums, un mēs lauzām galvas un apsvērām visus iespējamos variantus, lai koncerts varētu notikt, bet šobrīd vienkārši nonācām strupceļā…”

View this post on Instagram

A post shared by AMINATA (@aminata_savadogo)

Jau ziņots, ka Aminatas koncerts “Maiga vara” “Hanzas peronā” sākotnēji bija plānots 2020. gada 18. septembrī. Vēlāk tas tika pārcelts uz šā gada 12. martu, tad tika pārcelts uz nenoteikti laiku.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm