tv3.lv

”Man nav vienmēr jāuzvar, lai būtu mīlēta.” Aminata publisko fotogrāfiju, kurā redzama puskaila

Dziedātājas, dziesmu autores Aminatas mūziku novērtē ne tikai Latvijā, bet arī aiz valsts robežām. Tas nemaina faktu, ka ilgus gadus māksliniece nav bijusi par sevi pārliecināta un nav pratusi sevi mīlēt.

2019. gada 12. jūnijā 13:42

Aminata sociālajos tīklos publisko fotogrāfiju, kurā redzama puskaila un paziņo, ieraksts nav par seksu, bet gan par brīvību. Brīvību būt tam, kas tu esi, brīvību pieņemt sevi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto: dziedātāja Aminata devusies uz Kipru baudīt īstu vasaru

 

View this post on Instagram

 

This is not about sex. It’s about freedom. Freedom to be who you are, and freedom to accept yourself. Some time ago, I would only accept myself when I was winning. Would only love my body when I was in the best shape. Would only like my photos taken from a special angle, so that my face looks good, with make up on, building a perfect picture of a dream life here on Instagram… So life taught me lessons. Failure after failure… which led to constant anxiety and frustration. I became a person, who couldn’t be loved or respected by the ”old me”. So, when I had no other choice, I’ve learned my lesson. I’ve learned that I actually deserve love and respect not for my success, or not because I look good at a certain picture, but because I am me :) I don’t have to always win to be loved. Don’t have to satisfy everyone. I can actually love myself for nothing, even when I make mistakes. From now on, I do things not because of pressure I put on myself, not because ”I am useless so I have to become at least ”someone” FASTER!… I do sports, because I love it, I sing and write songs, because I love it, I spend time alone, because I love it. I work with people who I like. I do all that, because I love myself and I respect my needs and wishes. I deserve to be happy. I deserve love, as do you. #aminatamusic photo taken by @tochka91 @victorijasim hairstyle by @elenheelenhair @elenheelen #loveyourself

A post shared by AMINATA (@aminata_savadogo) on

Māksliniece neslēpj, ka pirms laika spējusi pieņemt sevi tikai uzvaras gadījumā. Mīlējusi savu ķermeni, kad tas bijis labākajā fiziskajā formā.

Priecājusies par savām fotogrāfijām, ja tās tika uzņemtas no speciāla leņķa. Kā nekā šis leņķis licis sejai vienmēr izskatīties lieliski.

”Dzīve man sniedza mācības. Neveiksme pēc neveiksmes, tas viss radīja nemieru un vilšanos. Kļuvu par personu, kuru pati nespēju mīlēt vai respektēt,” sociālajā tīklā raksta Aminata.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Māksliniecei nav bijis citu variantu, kā vien iemācīties, ka viņa ir pelnījusi mīlestību un respektu. Ne tāpēc, ka izskatās labi, kādā fotogrāfijā, bet tāpēc, ka viņa ir viņa.

Smaržas, apavi, milzīgs džemperis, pierakstu kladītes jeb 10 lietas, kas raksturo dziedātāju Aminatu

”Man nav vienmēr jāuzvar, lai būtu mīlēta. Varu sevi mīlēt vienkārši tāpat, pat mirkļos, kad pieļauju kļūdas,” informē Aminata.

Nu Aminata dara lietas ne tāpēc, ka sevi pakļauj spiedienam. Ne tāpēc, ka ir bezjēdzīga un viņai atliek vienīgi par kaut ko kļūt. Un ātri!

”Es sportoju, jo man patīk sports. Es dziedu un rakstu dziesmas, jo man tas sagādā prieku. Es pavadu laiku vienatnē, jo man tā patīk. Es strādāju kopā ar cilvēkiem, kuri man patīk. Es daru to visu, jo mīlu sevi, jo respektēju savas vēlmes,” tā Aminata.

Mūziķe apzinās, ka ir pelnījusi būt laimīga, ir pelnījusi mīlestību, tieši tāpat kā ikviens no mums!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm