"Mans atvaļinājums, mani noteikumi!" Katy Tindemark Tenerifē sauļojas kailām krūtīm

Dziedātāja, vijolniece Katy Tindemark deviņus mēnešus strādāja Ķīnā atpūtas parkā “Universal Studios Beijing”, un, atgriežoties Eiropā, Katy nesteidza uz Latviju, bet gan devās pelnītās brīvdienās uz Tenerifi. Mūziķe uzskata, ka deviņus mēnešus intensīvs darbs ir pelnījis kārtīgu atpūtu.

2021. gada 9. decembrī 14:12

Tenerifē Katy muzicē, smeļoties iedvesmu skaistajos dabas skatos – saulrietā, saullēktā, cilvēku smaidos, bezrūpībā un dzīves baudīšanā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

FOTO: FACEBOOK

Neiztikt bez paviesošanās Teides vulkāna pakājē, kāpšanas klanos un solījuma, nākamo reizi uzkāpt pašā virsotnē.

Vijolniece nekautrējas no sava ķermeņa, kā nekā uzvarēti vairāki fitnesa konkursi, viņa labprāt izrāda savas formas. Skaista auguma iegūšana prasījusi daudzas stundas fitnesa zālē.

Tenerifē Katy sauļojas kailām krūtīm paziņojot – mans atvaļinājums, mani noteikumi!

Bildi, kurā redzama māksliniece sauļošanās mirklī, viņa publisko sociālajos tīklos, lai arī faniem ir iespēja, aplūkot viņas brīvdienas.

Atbalstītāji velta komplimentus, sakot, ka mūziķei biezāk jāpublisko pikanti kadri!

Mūziķe priecājas par iespēju dzirdēt pazīstamu valodu, veikalos saprast, kāda prece slēpjas zem nosaukuma un jau atkal būt sev ierastajā kultūrā un mentalitātē.

@katy_tindemark_officialTenerife… 2300 metru augstumā?❤️ ##tenerife♬ In The End – Mellen Gi Remix – Tommee Profitt & Fleurie
@katy_tindemark_officialAtpūta Tenerife?❤️? ##tenerife ##vacation ##canarias??♬ In The End – Mellen Gi Remix – Tommee Profitt & Fleurie

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Lai aplūkotu šo lapu, lūdzam apstiprināt, ka esi sasniedzis pilngadību. Nu, tu jau saproti... Ja vēl neesi 18 gadus vecs/-a vai nevēlies skatīt šo lapu, lūdzu izmanto iespēju pāriet uz sev piemērotu saturu!

Man ir 18+ nevēlos redzēt šo lapu