tv3.lv

Māra Upmane‑Holšteine nosauc plusus trešā bērna ienākšanai ģimenē

Dziedātāja, grupas “Astro`n`out” soliste Māra Upmane-Holšteine ir laimīgi precējusies ar dziesminieku Goran Goru, īstajā vārdā Jāni Upmani-Holšteinu, un pāris audzina trīs bērnus – meitas Ronju un Hannu, kā arī dēlu – Ezru Klāvu. Kuplā ģimene ir mākslinieku enerģijas un laimes avots.

2021. gada 26. maijā 12:40

Sociālajā tīklā “Instagram” Māra atklāj vairākus iemeslus, kāpēc trešais bērns ir kas lielisks!

Māras Upmanes-Holšteines četrus gadus vecais dēls sirdzis ar ļaunu slimību

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto: Māra Upmane-Holšteine ar vīru nosvin kāzu 12. gadadienu

“Pirmo reizi, turot trešo bēbīti rokās, galvā vairs neskan šokēts – kas tu tāds, skatoties kā uz citplanētieti. Tu esi trausla, bet es jau zinu, ka tomēr neesi no cukura. Zinu, ka netīrs ir vienkārši netīrs un to varēs nomazgāt arī pēc stundas, ļauju sev padzert kafiju SILTU,” raksta Māra.

Ar trešo bērnu Māra vairs neizliekas citu priekšā, ka naktīs mazulis tiek likts atsevišķā gultā, netiek stāstīts par vietas un mēbeles taupīšanu. Viņa spēj nesākt simto reizi šaubīties par to, vai tas ir pareizi.

“Bērna vadītai ēšanai man vairs nevajag grāmatu. Bērnu vadītā ēšana, paņemot no māsas vai brāļa šķīvja arī strādā lieliski,” tā Māra.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Trīs bērnu mamma apzinās, ka jaunākā atvase uz bēbīšu mantām vairs neuzķeras. Tātad, viņa būtu varējusi ietaupīt, ja to būtu zinājusi laicīgāk.

“Trešais bērns līdzsvaro enerģiju ģimenē, bet reizē arī zina, protams, iesaistīties visos kautiņos. Ātri iemācās, ka visu kaut ko var dabūt, profesionāli uzmetot lūpu, bet arī no sirds raud, kad māsai vai brālim jāraud,” plusus turpina uzskaitīt Māra.

Trešo bērnu mūziķe sauc par empātijas piemēru, izņemot, ja paša ieguvums uz spēles. Prot pārliecinoši pieprasīt saldējumu, pirms vēl spēj izrunāt vārdu saldējums. Lielā māsa to arī iedos!

Foto: Māras Upmanes-Holšteines ģimene pārceļas uz plašāku mājvietu

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm